logo href
Анонимность питает креативность и тягу к экспериментам!
Войти
Зарегистрироваться
Текстовый чат
Голосовой чат
Блогозаписи
Мнения о личности [243]
Личный блог
Фотографии
позитивное
негативное
нейтральное
Показаны все комментарии. Показать только
позитивные
,
нейтральные
,
негативные
.
Сортировать по
дате
.
«
1
2
3
[4]
5
6
7
8
»
Новых комментариев:
0
0
хах..йолоп
Богдан:
ахахха)
#
Написал аноним
05 июля 2012
0
в тебе є справжні друзі?
яким можна довірити всі секрети??
Богдан:
Є!
#
Написал аноним
04 июля 2012
0
ти куриш???
Богдан:
Неееее
#
Написал аноним
04 июля 2012
0
кабєліна! ахахахахах
Богдан:
хахахах
#
Написал аноним
04 июля 2012
0
хороший..
Богдан:
Взамєно^^
#
Написал аноним
04 июля 2012
0
такє странне
Богдан:
вааще)
#
Написал аноним
24 июня 2012
0
Ти ненормальний!!!!!!!!!!!!
Богдан:
дякую!
#
Написал аноним
23 июня 2012
0
Скажи, ты умеешь жалеть?
Ах, да! Ухмылка - ответ.
А душа твоя может болеть?
Ах, да! У тебя ее нет!
Богдан:
Давно поезії не було
Дякую...думаю ці слова мені пригодяться)!
#
Написал аноним
23 июня 2012
0
кстаті багато кого видалив!!! коза
Богдан:
дада...багато)
#
Написал аноним
23 июня 2012
0
маєш дівчину?
#
Написал аноним
22 июня 2012
0
Лох ахахахахахахахахахахаха
Богдан:
^^
#
Написал аноним
08 июня 2012
0
хороший)
Богдан:
^^
#
Написал аноним
08 июня 2012
0
Ну і питаннячка тут...)
Богдан:
якось паралєльноооооо на ці питання!)
#
Написал аноним
06 июня 2012
0
ти ЛОХ!!!!!!!!
Богдан:
!!!
#
Написал аноним
06 июня 2012
0
страхопудало хахахахахаха
Богдан:
аахахах
#
Написал аноним
05 июня 2012
0
пострижись страхопудало
Богдан:
вже біжуу)))
#
Написал аноним
05 июня 2012
0
тупий уйобок
Богдан:
Окайййй
#
Написал аноним
05 июня 2012
0
хтось нравиця?хто
Богдан:
Хтось!
#
Написал аноним
05 июня 2012
0
То тоді буде)))))))))))
Богдан:
Колись буде)
#
Написал аноним
04 июня 2012
0
в тебе є дівчина?
Богдан:
немає!
#
Написал аноним
04 июня 2012
0
ти дуже кльовий..)
подобаєшся)
Богдан:
ну йди ти проспися!!!
#
Написал аноним
04 июня 2012
0
Блін ну чьо ти такій красівий?)))))))))))
Богдан:
О_о Боже...........
#
Написал аноним
04 июня 2012
0
Тобі слабо мене взяти?
#
Написал аноним
04 июня 2012
0
І жопа є за яку ти мене візьмеш)))))))))))))))
Богдан:
Гуд Лак*!!!!!
#
Написал аноним
04 июня 2012
0
За сиські)))))))))))))))
Богдан:
а вони хоть в тебе є?
#
Написал аноним
04 июня 2012
0
То тоді візмьми мене мій солоденький)))))))))))))))))))
Богдан:
За що тебе взяти?^^
#
Написал аноним
04 июня 2012
0
Ти тільки мій)))))))))))))
Богдан:
Без питань!
#
Написал аноним
04 июня 2012
0
Коханий...))))))))
Богдан:
Що?
#
Написал аноним
04 июня 2012
0
хороший..)
Богдан:
^^
#
Написал аноним
04 июня 2012
0
я не можу без тебе жити я готовазаради тебе умерти
Богдан:
йди проспися)
#
Написал аноним
02 июня 2012
«
1
2
3
[4]
5
6
7
8
»
nektome.blog
Богдан Веремчук
По рейтингу
стр.4
стр.4
яким можна довірити всі секрети??
Ах, да! Ухмылка - ответ.
А душа твоя может болеть?
Ах, да! У тебя ее нет!
Дякую...думаю ці слова мені пригодяться)!
подобаєшся)