Ти дуже класна,весела,красива людина,з хорошим почуттям гумору,цілеспрямована,горда.І бувають такі моменти коли за своєю похуїстичністю ти не помічаєш людей,які тебе оточують.Погоджусь з попереднім судженням-залишайся собою=*
Ти неперевершена=*люблю тебе=*
Ти неперевершена=*люблю тебе=*