стільки прекрасних сайтів є...фейсбук,формспрінг,жж...
ні,то треба на сайті з псяючим доменом ру зареєструватися!)
***
весела,голосно смієшся,інколи псіхуєш.не даєш бєрєтіка поносить.
а!бачила б ти себе збоку коли не висипаєшся!мене ліпить як я не висплюсь)
та в порівнянні з тобою...я як огірок!о.отак)
Христина: ніколяюшка, ти як завжи непальоний..) про бєрєтіка забудься.
унікальна.Через це багато хто думає,що ти трохшки з прибабахом!!!!
завжди смієшся,дуже сильно!!!!
істеричка!!!!
страх як бісишся, коли в тебе щось не виходить!!!
хочеш бути пофігісткою але це в більшій мірі не так.
ти дурна як і всі баби!!!!
і ти красива!!!
але всерівно дурна як всі баби)))))
мені подобаються твої джинси!!!! вони класні))))
вгадай хто!!!!
Христина: багато тексту)) ну є два варіанти.. я тобі в приват напшу)
ні,то треба на сайті з псяючим доменом ру зареєструватися!)
***
весела,голосно смієшся,інколи псіхуєш.не даєш бєрєтіка поносить.
а!бачила б ти себе збоку коли не висипаєшся!мене ліпить як я не висплюсь)
та в порівнянні з тобою...я як огірок!о.отак)
завжди смієшся,дуже сильно!!!!
істеричка!!!!
страх як бісишся, коли в тебе щось не виходить!!!
хочеш бути пофігісткою але це в більшій мірі не так.
ти дурна як і всі баби!!!!
і ти красива!!!
але всерівно дурна як всі баби)))))
мені подобаються твої джинси!!!! вони класні))))
вгадай хто!!!!