мм про тебе можна багато розповісти)
ти дуже класна,смішна,афігєнна,позитивна,гарна і просто найкраща)
з тобой і аватарів малювати не страшно,і в лісі на плиті сидіти,коли собака якась гарчить під тобой,і по городах якихось лазити з рюкзаком і фотіком що б потім сказати: "це ж треба було сюди запертись щоб сфоткатись біля баб які картошку садять і городів",але все те все було того варте)
ти сама вірна
сама краща
найгарніша
ти просто
сама-сама*)
ти дуже класна,смішна,афігєнна,позитивна,гарна і просто найкраща)
з тобой і аватарів малювати не страшно,і в лісі на плиті сидіти,коли собака якась гарчить під тобой,і по городах якихось лазити з рюкзаком і фотіком що б потім сказати: "це ж треба було сюди запертись щоб сфоткатись біля баб які картошку садять і городів",але все те все було того варте)
ти сама вірна
сама краща
найгарніша
ти просто
сама-сама*)
люблю)