"Держать на длинной дистанции", то есть все равно держать. Как на поводку, не отпускать, "а вдруг пригодится" не правдали? И чего же можна научится у окружающих тебя людей? Например:...(твой пример_)
Я стремлюсь узнать тебя больше, глубже...
Karina: нет не на поводку .... от куда такое глупое представление ... держать дистанцию это значить не общаться слишком хорошо ... не раскрываться полностью , а общаться на поверхносные темы , не впускать в свою личную жизнь . Например можно учится на чужих ошибках + иногда посторонние люди дают очень хорошие советы не осознавая этого сами . "Глубже " - надеюсь не с помощью скальпеля )))) Мне интересно , зачем тебе узнавать меня ?
Hi... Давно наблюдаю за тобой, и думаю у тебя есть что-то невероятное, единственное, необычное, очень нежное, обаятельное, что-то, чего нет у других... Тебе никогда не приходило в голову, что жизнь порой сталкивает с теми людьми, которых лучше обходить стороной? Со мной, скажем)
Karina: интересное мнение ...)
да я встречала разных людей ... и не обязательно обходить стороной , а просто можно держать на длинной дистанции , потому что у каждого человека можно чего-нибудь научится . (Я тоже люблю наблюдать за людьми) . А относительно Вас я не совсем поняла , вы стремитесь к тому что бы я обходила Вас стороной ???
ахааахааха....Каріна горда і пихата???оО...АХАХХАХАХАХАХАХХАхахА...яка яка..але не горда і пихата...АХХАХАХАХХА...ой нє магу....горда і пихата..ахахха...значіть ти взагалі з нею не знайомий(ма) якщо таке говориш.
на Михайлівській є лише Zakkaz, але там якесь усе сільське, якщо чесно! але це лише моя думка. в Житомирі найкрасивіші речі в Reserved, Kira Plastinina, Tally Wejl та Colin's)) запам'ятай..
Karina: Я там купляла деякі речі рік назад ....В цьому роціі я купляла речі в Києві в "Оджі" , "Таранова" , "Колінс" . Якщо мені річ сподобалась я можу і в нас на базарі її придбати , і в Житомирі .... до родичів в Кривий Ріг їздила там теж класну річ придбала . Родичі коли їздять в Єгипет мені сумку привозять завжди . Моя дубленка була придбна в Одесі . Не має значення де і що я купую ... і річ може бути зовсім не дорогою , але якщо мені в ній класно і вона оригінальна . А взуття подобається - наша Дніпропетровська шкіра . Так заспокойся і не нервуйся з приводу того де я скупляюсь=)))))))))
А взагалі мені подобаються речі з Туреччини Польщі та Італії (там якість чудова) =))
А ЯКЩО ЧЕСНО ТО НЕМА РІЗНИЦІ ДЕ ТИ СКУПЛЯЄШСЯ ..... ЯКЩО В ЛЮДИНИ НЕМА СМАКУ ТО Й БРЕНД ЇЇ НЕ ВРЯТУЄ !
А чого погані думки видали???що таке не подобається коли люди правду говорять?
Karina: коли ці думки обгрунтовані і виражені без матів ..... то будь ласка .... мені цікаво . А якщо це якесь слово написане від того що нема чим зайнятись ..... або людина заздрить чи написала так щоб просто прикольнутись ......то я навіть не хочу витрачати свій час щоб таке читати . А якщо щось про мене негативно думаєте ..... то пишіть .... просто обгрунтуйте .....я видаляти не буду ....адже , у людини дійсно така думка і це її право !!!
Оо...це цікаво) Адже про тебе можна багато 4ого сказати))) Так як у мене гарний настрій, не будем згадувати про погане))) Адже, в тебе його мало, і на фоні з хорошим, на нього можна не звертати увагу))) Одже, про хороше))) Ти дуже хороша людина) На тебе можна покластися) довірити таємницю, знаючи, що вона не буде викрита) Дуже працьовита) хош і буваєш іноді лінивою))) Елегантна, вихована, стараєшся вигляди відповідно свого віку) Але коли хоче подуріти, то забуваєш про це))) Це теж добре, бо відпочивати теж треба))) Як дівчина, ти дуже приваблива))) Багато хлопців тільки і мріють, щоб ти стала їх дівчиною))) В цілому ти дуже-дуже хороша людина!!!)))
Karina: дякую за правду ... так у мене є достатньо мінусів , але я намагаюсь працювати над собою!
Я стремлюсь узнать тебя больше, глубже...
да я встречала разных людей ... и не обязательно обходить стороной , а просто можно держать на длинной дистанции , потому что у каждого человека можно чего-нибудь научится . (Я тоже люблю наблюдать за людьми) . А относительно Вас я не совсем поняла , вы стремитесь к тому что бы я обходила Вас стороной ???
Some know. But what does it for me ?
ти права на 100%...
А взагалі мені подобаються речі з Туреччини Польщі та Італії (там якість чудова) =))
А ЯКЩО ЧЕСНО ТО НЕМА РІЗНИЦІ ДЕ ТИ СКУПЛЯЄШСЯ ..... ЯКЩО В ЛЮДИНИ НЕМА СМАКУ ТО Й БРЕНД ЇЇ НЕ ВРЯТУЄ !