Твій пацан лашара і пєтушара як баба прям сцить він знає чогого в нього обєм біцепсу як в мене в 6 класі було дистрофік кончений що ти в ньому знайшла думаю він знає хто це написав і хай знає я його педрілу найду !!!!!
Я бачила тебе від сили 1-2 рази,але попри це можу багато чого сказати)
ти відкрита та цікава.
Красива зовнішньо так і внутрішньо.
Думаю багато чого добєшся в житті,тільки пробивайся на вершини і вір у свої сили.
Яринка, не звертай уваги коли тобі пишуть тут погані коментарі....завжди є люди які заздрять))
побачивши тебе вперше,чесно, подумала що мені буде тяжко з тобою спілкуватися... але це було перше враження лиш,на диво одразу ми дуже швидко знайшли спільну мову)
з тобою дуже просто спілкуватися,ти відкрита людина і я бажаю тобі залишатися такою ж і надалі..
ще можу добавити що ти на свій вік дуууже розумна дівчинка, і навіть старшим з тобою є про що поговорити....
Emi: дуже сильно дякую за такі хороші слова !! * мені дуже приємно..
Emi: ну ти піди до лікаря ,провір зір !!!
і якщо ти думаєш ,що можеш мені зробити боляче цими своїми коментарями...то ти дуже сильно помиляєшся !!! тому що я на коментарії таких примітивних людей як ти не звертаю уваги ! і якщо ти думаєш що я не знаю хто ти ..то також помиляєшся..я вже давно прекрасно це знаю !
P.S : насамперед слідкуй за собою! ти теж не є ідеал !
Яринка, гарна дівчина.
Позитивна і привітна, дуже красива і мила.
багато з тобою не спілкувалась, але мені й цього вистачило, щоб зрозуміти, що ти хороша людина.
а наступного разу коли приїду..це ще точно не знаю..)
ти відкрита та цікава.
Красива зовнішньо так і внутрішньо.
Думаю багато чого добєшся в житті,тільки пробивайся на вершини і вір у свої сили.
побачивши тебе вперше,чесно, подумала що мені буде тяжко з тобою спілкуватися... але це було перше враження лиш,на диво одразу ми дуже швидко знайшли спільну мову)
з тобою дуже просто спілкуватися,ти відкрита людина і я бажаю тобі залишатися такою ж і надалі..
ще можу добавити що ти на свій вік дуууже розумна дівчинка, і навіть старшим з тобою є про що поговорити....
і якщо ти думаєш ,що можеш мені зробити боляче цими своїми коментарями...то ти дуже сильно помиляєшся !!! тому що я на коментарії таких примітивних людей як ти не звертаю уваги ! і якщо ти думаєш що я не знаю хто ти ..то також помиляєшся..я вже давно прекрасно це знаю !
P.S : насамперед слідкуй за собою! ти теж не є ідеал !
так друзі в мене хороші..)
ти ще жирних значить не бачив))
Позитивна і привітна, дуже красива і мила.
багато з тобою не спілкувалась, але мені й цього вистачило, щоб зрозуміти, що ти хороша людина.
і хлопця симпатичного маєш)
Яриночко, ти неперевершена!!!!!!!)
лю тя....!!)))