Новых комментариев: 0
  1. +11
    я люблю тебя, а остальное не важно*
    Маша: ммм :*
    #
    Написал аноним
  2. +7
    я тебе люблю..а ти мене?:D
    Маша: а хтооо ти?
    #
    Написал аноним
  3. +6
    що ти любиш найбільше???= ))
    Маша: хм )
    http://vkontakte.ru/id104972475
    http://vkontakte.ru/id84036663
    #
    Написал аноним
  4. +6
    кого ти любиш найбільше?
    Маша: маму
    #
    Написал аноним
  5. +5
    ти сама кльова..сама любыма..сама гаарнаа**
    ы ти круто граэш на гытары..
    я люблю з тобою спывати**)
    Маша: дякую Катя )
    #
    Написал аноним
  6. +5
    Машкее** супер))
    Маша: дякуюю (- -,)
    #
    Написал аноним
  7. +5
    <3 my Mashkent ^^
    Маша: <3
    #
    Написал аноним
  8. +5
    щ о т о б і н а й в а ж л и в і ш е у х л о п ц е в і ?
    Маша: очіііі *____*
    #
    Написал аноним
  9. +5
    Як ти відносишся до своїх друзів?
    Маша: добре я відношусь до своїх друзів.
    #
    Написал аноним
  10. +5
    Машкент :*
    Маша: Мааашик :*
    #
    Написал аноним
  11. +5
    яка різниця хто я? я просто тебе люблю..
    даа..я Каья..не палюсь*
    хехех
    то любиш?
    Маша: :D не пальона, блеа.
    #
    Написал аноним
  12. +4
    Любимий лошик**
    Маша: дурна швабра ти Аня :*
    #
    Написал аноним
  13. +4
    хах))))))))
    Маша: Солтік ?))
    #
    Написал аноним
  14. +4
    а ти хуроша?*
    Маша: незнаю )
    як коли
    #
    Написал аноним
  15. +4
    то якщо очі гарні то значить крутий перець?)
    Маша: не завжди.
    #
    Написал аноним
  16. +4
    Класна ти..... Я хочу завжди бути поряд з тобою!!!!!!!!!!!!!!
    Маша: :)
    ну так будь поряд
    #
    Написал аноним
  17. +4
    уухх.Машка....ти хороша людина...дуже!!
    Маша: дякую незнакомец)
    #
    Написал аноним
  18. +4
    Люблю когда кто-то любимый или родной напишет что-то приятно-неожиданное, назад отклоняюсь, заулыбаюсь как дура и лицо руками закрываю.
    Маша: і хулі?
    #
    Написал аноним
  19. +4
    Очі і всьо характер похуй?
    якщо негарний а очі ваще <3
    Маша: люблю очі
    #
    Написал аноним
  20. +4
    Я ХХХХХК))
    Маша: незнаю такіх
    #
    Написал аноним
  21. +4
    /\ я нравлюсь
    Маша: ? хтоо ти
    #
    Написал аноним
  22. +4
    Хто тобi нравиться ?
    Маша: в лс пиши
    #
    Написал аноним
  23. +4
    ее...а як же пілімініаннік?)**
    Маша: хз :D
    хай він тоже буде
    #
    Написал аноним
  24. +4
    хто я для тебе ???
    Маша: ахаха
    а хто ти ? :D
    #
    Написал аноним
  25. +4
    ти сама кохана:*
    Маша: знала б я хто це пише )
    :*
    приємно
    #
    Написал аноним
  26. +4
    нєєє...не яна)
    Маша: катя
    #
    Написал аноним
  27. +4
    Головна мета у житті?
    Маша: ну добитись успіху в тій сфері яку я оберу в житті )
    і щоб мама мною гордилась.
    #
    Написал аноним
  28. +3
    Love you 4ever...
    Маша: ого.
    #
    Написал аноним
  29. +3
    бейби бейби бейби....ооо хДд помниш?
    Маша: Не дуже.
    Хто це?
    #
    Написал аноним
  30. +3
    як я тобі)?
    Маша: скажи хто ти і я дам відповідь )
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Маша Дорощук
  3. По рейтингу
По рейтингу