Новых комментариев: 0
  1. +4
    Я в неё влюбился с первого взгляда в лифте)
    Изюминку, которая теребит твою душу, у неё легче лёгкого разглядеть...
    если б увидел вживую ещё раз, наверное б опять это чувство вернулось)
    #
    Написал аноним
  2. +2
    Файна дівка
    Ирина: Дякую) Юся, я тебе розкусила =))
    #
    Написал аноним
  3. +1
    очаровательная девушка!
    #
    Написал аноним
  4. +1
    Да ти шо Ірсятко!
    #
    Написал аноним
  5. +1
    Милая девушка! И мне кажется очень интересной и загадочной в то же время!
    Ирина: Спасибо =)
    #
    Написал аноним
  6. +1
    Красавица!
    #
    Написал аноним
  7. 0
    "Не знаю, чи побачу Вас, чи ні.
    А, може, власне, і не в цьому справа.
    А головне, що десь в далечині
    Є хтось такий, як невтоленна спрага.

    Я не покличу щастя не моє.
    Луна луни туди не долітає.
    Я думаю про Вас. Я знаю, що Ви є.
    Моя душа й від цього вже світає."
    #
    Написал аноним
  8. 0
    не любит меня)
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Ирина Кравчук
  3. По рейтингу
По рейтингу