Пам"ятаєш, як в музичній сиділи в коридорі під батареєю...???
Як мінялись телефонами? Зебра, Новий рік в спільного знайомого, і не тільки зебра, і на хаті не тільки в спільного знайомого))))))))...
і ще купа цікавих ммоментів.... але це вже, мабуть, і не так анонімно)?
оксана: ахахах))) звичайно пам"ятаю...як таке можна забути? ти мені навіяла ностальгію((( а діско по селах помниш?))))
Як мінялись телефонами? Зебра, Новий рік в спільного знайомого, і не тільки зебра, і на хаті не тільки в спільного знайомого))))))))...
і ще купа цікавих ммоментів.... але це вже, мабуть, і не так анонімно)?