logo href
Анонимность вдохновляет на размещение подлинного контента!
Войти
Зарегистрироваться
Текстовый чат
Голосовой чат
Блогозаписи
Мнения о личности [27]
Личный блог
Фотографии
позитивное
негативное
нейтральное
Показаны все комментарии. Показать только
позитивные
,
нейтральные
,
негативные
.
Сортировать по
рейтингу
.
Новых комментариев:
0
+1
привет
це люда С.
#
Написал аноним
25 мая 2011
+2
Давай займемся сексом=)
твій І.П (Ігор Повзун)
#
Написал аноним
20 мая 2011
+1
привет!
це я Віка!
#
Написал аноним
09 мая 2011
+2
Люблю тебе Альона!
давай трахнемось!
в мене хуй 24 см!!!!!
мені 16 років
я з Старокостянтинова!!!!
вчусь в 9 школі!
#
Написал аноним
09 мая 2011
0
канеш знаєш
Альонушка:
я ж кажу що знаю
#
Написал аноним
26 апреля 2011
+1
люблю сильно
#
Написал аноним
21 апреля 2011
+1
люблю сильно
Альонушка:
приємно..
я знаю хто ти..
#
Написал аноним
21 апреля 2011
0
как зделать что бы ты увидела
Альонушка:
кинь мені свій id в
http://nektome.blog
і я теж побачу..
#
Написал аноним
21 апреля 2011
+1
меня завут Максим я из Харькова
Альонушка:
тоді як ми будем любити один одного..?
ти вже хоч моє фото бачив..
а я твого ні
#
Написал аноним
21 апреля 2011
0
нет меня нету
Альонушка:
хоч як тебе звати,і в якому ти місті живеш?
#
Написал аноним
20 апреля 2011
+1
я аноним))
но жывем оч далеко доуг од друга((
Альонушка:
тоді як ми будем любити один одного..
ти є в мене в друзях в котнакті?
#
Написал аноним
20 апреля 2011
+1
давай любить друг друга
Альонушка:
я подумаю..
тільки ти хто..?
#
Написал аноним
20 апреля 2011
+1
а ты что сам не знаэш
канешно серйозно)))
#
Написал аноним
20 апреля 2011
+2
шо серйозно.?.+_+
#
Написал аноним
20 апреля 2011
+1
прикольная и очень красивая девушка)))
Альонушка:
дякую..приємно..
#
Написал аноним
20 апреля 2011
+2
Кохаю..+_+
Альонушка:
і я тебе..+_+..хех..
#
Написал аноним
20 апреля 2011
+2
спокойна коли спить!!!
Альонушка:
точно...
#
Написал аноним
20 апреля 2011
+2
Спокойна девочка аха)І дуже хароша подруга)
Альонушка:
ахаха ну да спокойна дуже..
дякую...
#
Написал аноним
19 апреля 2011
+1
хороша девчонка яка вміє розвеселити компашку
Альонушка:
спасібооон__
#
Написал аноним
19 апреля 2011
+1
крууууута дівка_
і крууутий фотограф)
Альонушка:
дякую..
що є то є..
#
Написал аноним
19 апреля 2011
+2
Мій Альон4ик кращий всіх люблю тебе соне4ко))))Твоя.....Ю.Б)
Альонушка:
я одразуж догадалась і без Ю.Б...
Коханчик мій....
#
Написал аноним
19 апреля 2011
+3
ЛЮБЛЮ ТЕБЕ КОТИНЯ!!!!*)!!!!!
#
Написал аноним
19 апреля 2011
+1
а ты откуда
Альонушка:
З Старкона__
а ти?
як тебе звати?
#
Написал аноним
19 апреля 2011
+1
приветик прикольная девушка
Альонушка:
Привіт..
дякую)
#
Написал аноним
19 апреля 2011
+1
ну ти знаєшш
ти ж мій клоооуун любімий.ррр*
Альонушка:
знаю знаю козочка моя..*
#
Написал аноним
19 апреля 2011
+2
Класнюча діваха...
#
Написал аноним
19 апреля 2011
+4
Гарненьке створіннячко.*
В яке я закоханий..*
Люблю тебе дуже дуже...8
Альонушка:
класно__
а ти хто?
#
Написал аноним
19 апреля 2011
nektome.blog
Альонушка Мех
Позитивные комментарии
Позитивные комментарии
це люда С.
твій І.П (Ігор Повзун)
це я Віка!
давай трахнемось!
в мене хуй 24 см!!!!!
мені 16 років
я з Старокостянтинова!!!!
вчусь в 9 школі!
я знаю хто ти..
і я теж побачу..
ти вже хоч моє фото бачив..
а я твого ні
но жывем оч далеко доуг од друга((
ти є в мене в друзях в котнакті?
тільки ти хто..?
канешно серйозно)))
дякую...
і крууутий фотограф)
що є то є..
Коханчик мій....
а ти?
як тебе звати?
дякую)
ти ж мій клоооуун любімий.ррр*
В яке я закоханий..*
Люблю тебе дуже дуже...8
а ти хто?