Наталочко ти дуже класна, симпатична і позитивна дівчина.....це моя особиста думка, нажаль знайома з тобою не дуже довго, але враження склалося про тебе переважно самі хороші)
а на вище написані коменти просто не гідні твоєї уваги.
Лапуля моя, я тебе дуже люблю! Ти дуже дорога мені. Завжди підтримаєш, зрозумієш і вислухаєш. Ти самам сама класна подружка і дорога мені дуже! Дуже дуже скучаю:((((((((((((((((((((((
Дякую тобі за все,що ти зробила і робиш для мене, за підтримку і розуміння!Ти класна людина, знай це! Таких як ти ще треба дуже добре пошукати!Ти умієш цінувати те, що ти маєш,тому у тебе все буде круто!!Люблю тебе,малюк=***
ТИ КОНЧЕНА СУЧАРА!!!Шо лишив тебе твій ЯКИМЕЧКО????Ну і слава Богу!!!Ти його не ВАРТА!!Він на тебе великий хуй забив!Поїбав і лишив!Бо ти Шлюха тебе лиш треба по колу пускати!ха ха!він маладєц!уважуха йому!Він мій друг але я навіть не знав шо він додумається хоч колись тебе лишити!Маладєц най шукає другу а ти сучечка іди на трасу!Я Б І САМ НЕ ПРОТІВ ТЕБЕ ПОЇ...ти...Шо позвониш мені?Я ПЛАЧУ!!!
Наталочка: ахаха як смішно!Думаєш ти мене чимось образив???Ні я на придурків всяких уваги не звертаю!!!Я собі знаю яка я є і люди які мене знають теж!Такшо якшо не знаєш ситуації яка склалася в мене з Сергійом то не пиши всяку дурню!Чао)
а на вище написані коменти просто не гідні твоєї уваги.
ой як печально...
люблю тебе
ти відкрита,весела,красива,мрійлива,чесна,
просто офігенна!