На мою думку ти дуже..дуже хороша людина...не зважай на тих хто пише про тебе погане..адже ця людина сама напевно не ''ДУЖЕ''...
ти завжди можеш на мене покластися...ти дуже дорога для мене...
ти просто супер..
люблю тебе)*надіюсь і ти мене)*
Ліда: Незнаю хто ти...Але я тобі дуже дякую!..Я тебе теж)*..Вже люблю(**,)...Ви для мене дуже важливі мої дорогі!..Чекаю щоб ми зустрілись...*
Мені все одно, що про тебе думає наш 8-Б. Ти дуже хороша людина, у тебе прекрасні інтереси, а ще ти мене розумієш. А на деяких "особливо обдарованих" із 8-Б просто не зважай. Ти гарний друг. Ти класна. Це головне:)
я тебе не дуже добре знаю, проте за той короткий час, що ти провела в спілкуванні зі мною в мене склалося деяке враження про тебе: ти симпатичненька, розумненька, весела і життєрадісна людинка=))спокійна і урівноважена...з тобою не сумно і хочеться посміхатися, а ще в тебе гарне волосся...***
Ліда: Дякую РуськА*
Причому в мне всьо аналогічно до тебе)))
ну ти вопше МегО* ЛЮДИНА!!
ми з тобою давно дружим і на тебе завжди можна покластися, полахати, поговорити)))
ти мені дуже подобаєшся як подруга:
ти дуже красива, розумна, милосердна, ну вопше...))**
я тебе оч оч лю))*****
Ліда: Дякую моя дорогоцінна*...Як я вас люблЮ мої сонечка)))
Ви для мене самі-самі-самі!!...Мої кохані*
Слушайте ув. 8-Б..Вы достали ужэ Лиду..Я не хочу чтоб она ходила грусная!..Так что засуньте себе свои комментарии далеко в жопу..Они никому не интересны...Если вам мозгов не хватает, то эт вашы проблемы!...
А ты Лида, очень прикольная девчонка)Ти мне симпатична**..Незнаю догадаешся ли ты кто я?)))Ну надеюсь что да..
Ліда: Ну...я догадуюсь)))
Дуже дякую, ти мені тож*
Я тебе повністю підтримую!!
ти прікольна,кумедна,красива.......але іноді дуже дивна,я тебе часто не розумію.......твою поведінку теж.........але все-одно ти особистість.....не забувай про це і нікому не дозволяй "перемогти" себе.....ніколи не здавайся..життя жорстоке,але воно має і інший,добрий бік медалі,просто треба добре придивитися і вірити в себе....та стежити за собою і своїм зовнішнім виглядом....без образ....просто подумай над цими словами і зміни дещо в своєму житті........
Ліда: Знаєш..Легко сказати зміни..Треба мати можливість щось змінити.
Имм..А що не так з моїм зовнішнім виглядом??
Мені так подобається..А щодо інших, головне що я подобаюсь тим хто мені дорогий..А решта мені абсолютно похєр..Без обід*
Интересно кому это ты собралась давать в морду?Я выразил свое мнение, а твое мне обсолютно похер.Кстати,научись держать езык за зубами.Ато его и оторвать могут.
Лида, извени за балаган)
Ліда: Ей..мені тут розборок не треба!..
Та нічо, кожен може казати що хоче)
Тікі більше без обід*
Так...зараз я виговорюся...
По-перше...8-Б мені тут не обзивати,бо я людина агресивна і в морду можу дати...і там більшість однокласників до Ліди кльово відносяться зокрема я...а тому кому "шось так не подобалося" вже всі собі гарно виговорилися і вчителі і учні...
Лід,реально,ідеальних людей не має...в кожного є свої недоліки...он я лох, і шо я зроблю з тим :) ахаах..
Слухай мене тако...ти реально дуже кльова дівчика...просто АФІГЕННА....проблеми?? НАСРИ!!!!....життя не таке довге шоб зациклюватися на таких дибілах які не помічають власних недоліків а лізуть "попрікалуватися" з інших...
я тебе дуже люблю...ніколи не сварилася і не збираюся..)))
Ліда: Тут говорять за іншу частину 8-Б...І в смислі "виговорилися"?А за інше дуже дякую!..*
така можливість є у кожного з нас,але не у всіх є бажання.........та всьо вроді норма,але є один недолік,через який багато хто з 8-Б з тобою не спілкується.......але не завжди треба думати тільки про себе,тому що навколо тебе є ще багато людей,які хочуть з тобою здружитися,але через цей недолік не можуть........
Ліда: Ну і...що за недолік?
Хочеш пиши в лічку..
А я не думаю лиш про себе, я думаю лиш про тих хто мені дорогий..Про тих хто мені потрібен!
Имм.. критика мені подобається коли вона відкрита і об'єктивна..а не коли ходять "вокруг да окола"..
Ліда: Ну...знаєш такі слова тримай при собі..І запхай їх далеко в *опу, і ніколи не показуй...Мені і тих пару "чол" стає..А всі інші най думають шо хочуть, мені це абсолютно пох..І ще, мене зовсім не цікавить чиї це були слова!Сказала їх ти..Доречі, я знаю хто ти!
ти завжди можеш на мене покластися...ти дуже дорога для мене...
ти просто супер..
люблю тебе)*надіюсь і ти мене)*
Причому в мне всьо аналогічно до тебе)))
Дякую сонечкО моє=**
Ну...буду старатися*
ми з тобою давно дружим і на тебе завжди можна покластися, полахати, поговорити)))
ти мені дуже подобаєшся як подруга:
ти дуже красива, розумна, милосердна, ну вопше...))**
я тебе оч оч лю))*****
Ви для мене самі-самі-самі!!...Мої кохані*
А ты Лида, очень прикольная девчонка)Ти мне симпатична**..Незнаю догадаешся ли ты кто я?)))Ну надеюсь что да..
Дуже дякую, ти мені тож*
Я тебе повністю підтримую!!
Очень-очень)Знакомы мы недавно,но Тейчик и наша любовь к нему нас объеденили))))хД
Имм..А що не так з моїм зовнішнім виглядом??
Мені так подобається..А щодо інших, головне що я подобаюсь тим хто мені дорогий..А решта мені абсолютно похєр..Без обід*
Лида, извени за балаган)
Та нічо, кожен може казати що хоче)
Тікі більше без обід*
По-перше...8-Б мені тут не обзивати,бо я людина агресивна і в морду можу дати...і там більшість однокласників до Ліди кльово відносяться зокрема я...а тому кому "шось так не подобалося" вже всі собі гарно виговорилися і вчителі і учні...
Лід,реально,ідеальних людей не має...в кожного є свої недоліки...он я лох, і шо я зроблю з тим :) ахаах..
Слухай мене тако...ти реально дуже кльова дівчика...просто АФІГЕННА....проблеми?? НАСРИ!!!!....життя не таке довге шоб зациклюватися на таких дибілах які не помічають власних недоліків а лізуть "попрікалуватися" з інших...
я тебе дуже люблю...ніколи не сварилася і не збираюся..)))
Хочеш пиши в лічку..
А я не думаю лиш про себе, я думаю лиш про тих хто мені дорогий..Про тих хто мені потрібен!
Имм.. критика мені подобається коли вона відкрита і об'єктивна..а не коли ходять "вокруг да окола"..