причом тут пасує Ксюха??...як що Стьопа любить Галю..а Галя його..то не треба впутувати когось 3...
у нього з Оксаною й не було вже аж таких серйозних стосунків,щоб так довго згадувати..!!!
коротше йди ти нахуй тупа блядь. ти кончена, і цим все сказано.
заєбала вже стерва тупа.
тобі з твоїм єбалом не те що писати, а в люди виходити не можна
бунійка тупа не вийобуйся, дрянь!!!111АДЫН
це вже така стара історія!!! запевняю що це не Аня,я тільки що питалася і це точно не вона!!!
хто б не сидів на цій сторінці, видаліть це все нащо Ви накаляєте обстановку, давайте будемо розумніші!!!
яку це сторінку ламати??? я о особисте житття, думки і дії людей не влажу, не те що сторінку ламати!!!
а от тобі б потрібно було, зайнятись своїм житттям і не лізти в чуже! що ти дуже активно продовжуєш робити, без різних підстав і писати тут всякий брєд.
я розумію, що тобі нічим зайнятися, але доставай когось іншого. тому що ясно хто пише.
таке можуть робити тільки ображені житттям люди))) і понівечені)))
і це не видалила, а Сьопа.!!!
можеш його спитати, а не робити тут із мене хир-зна кого! ти ж у нього регулярно ночуєш?)))!!!
і по словах багатох людей це в тебе брєдові коменти, Аннночка!!!
і ти багато до мене не мурчи! тоше тут мені знайшлася мурчащя гопота )))
у нього з Оксаною й не було вже аж таких серйозних стосунків,щоб так довго згадувати..!!!
думаю коли Стьопа з Галею, то вона йому явно пасує, як ви висловлюєтесь, більше.
і від ваших слів Стьопа з Ксюхою не буде, бо якоби вона " пасує більше"
ти що ще не знаєш як тут вичисляти)))???
тупорила курка)))
займись собою!!!!!
Ксюха здається просила не вписувати її сюди, то якщо ти гарна подружка то так і роби. Бо вона явно розумніша за тебе.
красива в тебе дівчина.
буду розімніша, бо до тебе явно не доходить.
заєбала вже стерва тупа.
тобі з твоїм єбалом не те що писати, а в люди виходити не можна
бунійка тупа не вийобуйся, дрянь!!!111АДЫН
хто б не сидів на цій сторінці, видаліть це все нащо Ви накаляєте обстановку, давайте будемо розумніші!!!
хахахах
хахха ...нікчемне створіння, зсунь свої ноги докупи !!!!!!!!!!
недостовірна інформація в тебе блядіно!
а от тобі б потрібно було, зайнятись своїм житттям і не лізти в чуже! що ти дуже активно продовжуєш робити, без різних підстав і писати тут всякий брєд.
я розумію, що тобі нічим зайнятися, але доставай когось іншого. тому що ясно хто пише.
таке можуть робити тільки ображені житттям люди))) і понівечені)))
і це не видалила, а Сьопа.!!!
можеш його спитати, а не робити тут із мене хир-зна кого! ти ж у нього регулярно ночуєш?)))!!!
і по словах багатох людей це в тебе брєдові коменти, Аннночка!!!
і ти багато до мене не мурчи! тоше тут мені знайшлася мурчащя гопота )))
незнаю хто така "Аннночка" , тому коментувати небуду