причом тут пасує Ксюха??...як що Стьопа любить Галю..а Галя його..то не треба впутувати когось 3...
у нього з Оксаною й не було вже аж таких серйозних стосунків,щоб так довго згадувати..!!!
це вже така стара історія!!! запевняю що це не Аня,я тільки що питалася і це точно не вона!!!
хто б не сидів на цій сторінці, видаліть це все нащо Ви накаляєте обстановку, давайте будемо розумніші!!!
коротше йди ти нахуй тупа блядь. ти кончена, і цим все сказано.
заєбала вже стерва тупа.
тобі з твоїм єбалом не те що писати, а в люди виходити не можна
бунійка тупа не вийобуйся, дрянь!!!111АДЫН
яку це сторінку ламати??? я о особисте житття, думки і дії людей не влажу, не те що сторінку ламати!!!
а от тобі б потрібно було, зайнятись своїм житттям і не лізти в чуже! що ти дуже активно продовжуєш робити, без різних підстав і писати тут всякий брєд.
я розумію, що тобі нічим зайнятися, але доставай когось іншого. тому що ясно хто пише.
таке можуть робити тільки ображені житттям люди))) і понівечені)))
і це не видалила, а Сьопа.!!!
можеш його спитати, а не робити тут із мене хир-зна кого! ти ж у нього регулярно ночуєш?)))!!!
і по словах багатох людей це в тебе брєдові коменти, Аннночка!!!
і ти багато до мене не мурчи! тоше тут мені знайшлася мурчащя гопота )))
у нього з Оксаною й не було вже аж таких серйозних стосунків,щоб так довго згадувати..!!!
думаю коли Стьопа з Галею, то вона йому явно пасує, як ви висловлюєтесь, більше.
і від ваших слів Стьопа з Ксюхою не буде, бо якоби вона " пасує більше"
буду розімніша, бо до тебе явно не доходить.
хто б не сидів на цій сторінці, видаліть це все нащо Ви накаляєте обстановку, давайте будемо розумніші!!!
ти що ще не знаєш як тут вичисляти)))???
тупорила курка)))
хахахах
хахха ...нікчемне створіння, зсунь свої ноги докупи !!!!!!!!!!
недостовірна інформація в тебе блядіно!
заєбала вже стерва тупа.
тобі з твоїм єбалом не те що писати, а в люди виходити не можна
бунійка тупа не вийобуйся, дрянь!!!111АДЫН
незнаю хто така "Аннночка" , тому коментувати небуду
а от тобі б потрібно було, зайнятись своїм житттям і не лізти в чуже! що ти дуже активно продовжуєш робити, без різних підстав і писати тут всякий брєд.
я розумію, що тобі нічим зайнятися, але доставай когось іншого. тому що ясно хто пише.
таке можуть робити тільки ображені житттям люди))) і понівечені)))
і це не видалила, а Сьопа.!!!
можеш його спитати, а не робити тут із мене хир-зна кого! ти ж у нього регулярно ночуєш?)))!!!
і по словах багатох людей це в тебе брєдові коменти, Аннночка!!!
і ти багато до мене не мурчи! тоше тут мені знайшлася мурчащя гопота )))
займись собою!!!!!
Ксюха здається просила не вписувати її сюди, то якщо ти гарна подружка то так і роби. Бо вона явно розумніша за тебе.
красива в тебе дівчина.