Дуже файна людина....з якою мені дуже подобається спілкуватись)))
Друже назавжди))
Але він іноді живе у своїх подумках і мріях....що не робить йому добру послугу)))
все.
Сергій: Написано Українською.. хм.. Хто ви? Хоча відсотків на 80 я впевнений у тому, хто ви є))
Друже назавжди))
Але він іноді живе у своїх подумках і мріях....що не робить йому добру послугу)))
все.