logo href
Анонимность позволяет размещать информацию в открытом, сыром виде!
Войти
Зарегистрироваться
Текстовый чат
Голосовой чат
Блогозаписи
Мнения о личности [94]
Личный блог
Фотографии [3]
позитивное
негативное
нейтральное
Показаны все комментарии. Показать только
позитивные
,
нейтральные
,
негативные
.
Сортировать по
дате
.
[1]
2
3
4
»
Новых комментариев:
0
+1
ти какашка
Оля:
хах... я знаю.))
#
Написал аноним
13 октября 2013
0
хто тобі канфєти подарив?
Оля:
хтось да і подарив))
#
Написал аноним
27 марта 2014
0
бачив тебе вчора гарна така
Оля:
да ладно!!
цікаво хто ти?
і де ти мене бачив??
#
Написал аноним
27 марта 2014
0
ава шикарна
Оля:
дякую))
#
Написал аноним
27 марта 2014
0
тарас тебе
Оля:
Постоянно
#
Написал аноним
27 марта 2014
0
Як там Макс Максимук???
Оля:
та ніби нормально..
незнаю давно з ним нормально не говорила..
змінився трішки))
#
Написал аноним
16 марта 2014
0
ти така класна,всім подобаєшся)
#
Написал аноним
10 марта 2014
0
тебе дуужееееееее любить тарас.
Оля:
щиро рада за нього))
#
Написал аноним
10 марта 2014
0
ти гарна))
Оля:
дякую..
приємно))
#
Написал аноним
10 марта 2014
0
як настрій?
Оля:
нормальок..
погода чудова))*
#
Написал аноним
10 марта 2014
0
маєш пацика?
Оля:
ні немаю!
#
Написал аноним
10 марта 2014
0
Нажми в вк видалити сторінку, вкажи причину мою сторінку не коментують....відправ сюди те, що напише контакт.
Оля:
Мене оточує стіна неуваги. Наташа Смоляр і Татьяна Мелентьева сумуватимуть за мною, але буде пізно.
#
Написал аноним
21 января 2014
0
Ти дуже гарно дивишся з Ваньою) задумайся над цим!
Оля:
дякую)
але мені краще знати з ким мені краще!
#
Написал аноним
18 января 2014
0
Ти з Примачком зустрічаєшся?
Оля:
без коментарів!
#
Написал аноним
18 января 2014
0
баби базарні )
Оля:
ойойо...хто б казав))
баба))хех..
#
Написал аноним
13 января 2014
0
позитивчик )
Оля:
;)*
#
Написал аноним
12 января 2014
0
Кіндер ? )
Оля:
да;))
#
Написал аноним
12 января 2014
0
Ти на новий рік була в Києві???? З ким?
Оля:
так в Києві))
з Максимуками))
#
Написал аноним
11 января 2014
0
Ну що ти мала,як ти??Макс
Оля:
хм...да нічого я))
кіно буду певно якесь дивитися))
#
Написал аноним
11 января 2014
0
Звідки ти її знаєш?
Оля:
да знаю))
бачила))
да й Макс багато про неї розповідав))
#
Написал аноним
11 января 2014
0
Ти знаєш що в Макса Максимука інша???? Ви хіба не разом???
Оля:
ми і не були разом))
так знаю дуже хороша дівчинка))
вони чудова пара))
#
Написал аноним
11 января 2014
0
річка тече бистро бо ліфт їде вліво, якшо подивитись на нього зверху, то він зелений як жираф і широка бо 2+2=5, а на самом то дєлє червяка звати Хуан.
#
Написал аноним
11 января 2014
0
погарнішала) така гарненька стала) фігурка шик) люблю*
Оля:
дякую))*
#
Написал аноним
11 января 2014
0
Как дєлішкі!!!?
Оля:
хороше))
#
Написал аноним
11 января 2014
0
що зарас робиш?
Оля:
думаю!!
іти прибирати чи не йти?!
а ше хочу подивитися фільм але розумію що певно то нада іти поприбирати а тоді вже дивитися фільм))
#
Написал аноним
11 января 2014
0
вишла вже?жигалючка)*
Оля:
хах..звісно))
#
Написал аноним
28 декабря 2013
0
сєстра))))
Оля:
люблю тебе сестричко))
#
Написал аноним
27 декабря 2013
0
хочеш мене???озтурк*
Оля:
ой ти озтурочок мій..))
#
Написал аноним
27 декабря 2013
0
=РРРРРРРРРРРРР)
Оля:
=))
#
Написал аноним
25 декабря 2013
0
так виходиш чи вишла?
Оля:
ой вийшла..))
#
Написал аноним
22 декабря 2013
[1]
2
3
4
»
nektome.blog
Оля Савчук
По рейтингу
По рейтингу
цікаво хто ти?
і де ти мене бачив??
незнаю давно з ним нормально не говорила..
змінився трішки))
приємно))
погода чудова))*
але мені краще знати з ким мені краще!
баба))хех..
з Максимуками))
кіно буду певно якесь дивитися))
бачила))
да й Макс багато про неї розповідав))
так знаю дуже хороша дівчинка))
вони чудова пара))
іти прибирати чи не йти?!
а ше хочу подивитися фільм але розумію що певно то нада іти поприбирати а тоді вже дивитися фільм))