Новых комментариев: 0
  1. +1
    ти какашка
    Оля: хах... я знаю.))
    #
    Написал аноним
  2. 0
    хто тобі канфєти подарив?
    Оля: хтось да і подарив))
    #
    Написал аноним
  3. 0
    бачив тебе вчора гарна така
    Оля: да ладно!!
    цікаво хто ти?
    і де ти мене бачив??
    #
    Написал аноним
  4. 0
    ава шикарна
    Оля: дякую))
    #
    Написал аноним
  5. 0
    тарас тебе
    Оля: Постоянно
    #
    Написал аноним
  6. 0
    Як там Макс Максимук???
    Оля: та ніби нормально..
    незнаю давно з ним нормально не говорила..
    змінився трішки))
    #
    Написал аноним
  7. 0
    ти така класна,всім подобаєшся)
    #
    Написал аноним
  8. 0
    тебе дуужееееееее любить тарас.
    Оля: щиро рада за нього))
    #
    Написал аноним
  9. 0
    ти гарна))
    Оля: дякую..
    приємно))
    #
    Написал аноним
  10. 0
    як настрій?
    Оля: нормальок..
    погода чудова))*
    #
    Написал аноним
  11. 0
    маєш пацика?
    Оля: ні немаю!
    #
    Написал аноним
  12. 0
    Нажми в вк видалити сторінку, вкажи причину мою сторінку не коментують....відправ сюди те, що напише контакт.
    Оля: Мене оточує стіна неуваги. Наташа Смоляр і Татьяна Мелентьева сумуватимуть за мною, але буде пізно.
    #
    Написал аноним
  13. 0
    Ти дуже гарно дивишся з Ваньою) задумайся над цим!
    Оля: дякую)
    але мені краще знати з ким мені краще!
    #
    Написал аноним
  14. 0
    Ти з Примачком зустрічаєшся?
    Оля: без коментарів!
    #
    Написал аноним
  15. 0
    баби базарні )
    Оля: ойойо...хто б казав))
    баба))хех..
    #
    Написал аноним
  16. 0
    позитивчик )
    Оля: ;)*
    #
    Написал аноним
  17. 0
    Кіндер ? )
    Оля: да;))
    #
    Написал аноним
  18. 0
    Ти на новий рік була в Києві???? З ким?
    Оля: так в Києві))
    з Максимуками))
    #
    Написал аноним
  19. 0
    Ну що ти мала,як ти??Макс
    Оля: хм...да нічого я))
    кіно буду певно якесь дивитися))
    #
    Написал аноним
  20. 0
    Звідки ти її знаєш?
    Оля: да знаю))
    бачила))
    да й Макс багато про неї розповідав))
    #
    Написал аноним
  21. 0
    Ти знаєш що в Макса Максимука інша???? Ви хіба не разом???
    Оля: ми і не були разом))
    так знаю дуже хороша дівчинка))
    вони чудова пара))
    #
    Написал аноним
  22. 0
    річка тече бистро бо ліфт їде вліво, якшо подивитись на нього зверху, то він зелений як жираф і широка бо 2+2=5, а на самом то дєлє червяка звати Хуан.
    #
    Написал аноним
  23. 0
    погарнішала) така гарненька стала) фігурка шик) люблю*
    Оля: дякую))*
    #
    Написал аноним
  24. 0
    Как дєлішкі!!!?
    Оля: хороше))
    #
    Написал аноним
  25. 0
    що зарас робиш?
    Оля: думаю!!
    іти прибирати чи не йти?!
    а ше хочу подивитися фільм але розумію що певно то нада іти поприбирати а тоді вже дивитися фільм))
    #
    Написал аноним
  26. 0
    вишла вже?жигалючка)*
    Оля: хах..звісно))
    #
    Написал аноним
  27. 0
    сєстра))))
    Оля: люблю тебе сестричко))
    #
    Написал аноним
  28. 0
    хочеш мене???озтурк*
    Оля: ой ти озтурочок мій..))
    #
    Написал аноним
  29. 0
    =РРРРРРРРРРРРР)
    Оля: =))
    #
    Написал аноним
  30. 0
    так виходиш чи вишла?
    Оля: ой вийшла..))
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Оля Савчук
  3. По рейтингу
По рейтингу