- Показаны все комментарии. Показать только
- позитивные,
- нейтральные,
- негативные.
- Сортировать по дате.
-
ну незнаю бо в вас такі стосунки?прикольні+1Саша: які стосунки?????ми просто друзі і все.,,#Написал аноним
-
як дівчину звати?+1Саша: ЮЛЯ!#Написал аноним
-
як в тебе з анджелою?+1Саша: хохохо. Ми друзі найкращі!!! А як має Бути???#Написал аноним
-
дівчину маєш?+1Саша: Є!#Написал аноним
-
що пам'ятаєш хто на тебе талісман казав)+1Саша: Ну да.#Написал аноним
Новых комментариев: 0
