Новых комментариев: 0
  1. +1
    ну незнаю бо в вас такі стосунки?прикольні
    Саша: які стосунки?????ми просто друзі і все.,,
    #
    Написал аноним
  2. +1
    як дівчину звати?
    Саша: ЮЛЯ!
    #
    Написал аноним
  3. +1
    як в тебе з анджелою?
    Саша: хохохо. Ми друзі найкращі!!! А як має Бути???
    #
    Написал аноним
  4. +1
    дівчину маєш?
    Саша: Є!
    #
    Написал аноним
  5. +1
    що пам'ятаєш хто на тебе талісман казав)
    Саша: Ну да.
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Саша Киричук
Саша Киричук