гг) мой коммент меня же и выдаст) Нормальный паренёк, вроде как, но надо быть более открытым и не бояться общаться со старшими, пусть и немного, людьми -)
Ти гарна і добра людина .. Тільки не іздівайся і неприкалуйся з людей і не пренижуй їх ))
Vasya: за першу частину комента..дякую...ну і в принципі за другу тож)...але знай, я ніколи не іздіваюсь над людьми...а коли прикалуюсь...то це так ...люблячи)..
лю*
завжди веселий на позитиве))хех=)))
не дуже добре тебе знаю,хочеться в житті познайомитися
але так ззовні здається, що ти доволі хороша і спокійна людина)
спасибі тобі Васьок..!!!))
завжди підтримає і допоможе)