Новых комментариев: 0
  1. 0
    привіт! Як життя молоде? Ден Як життя молоде? Ден
    #
    Написал аноним
  2. 0
    у тебе все фотки однотипные!
    поменяй позу!
    не красиво так!
    Oops: Хорошо.Спасибо.
    #
    Написал аноним
  3. 0
    ты сосaть ужe нaучилaсь или eщё учишся?)ты сосaть ужe нaучилaсь или eщё учишся?)
    Oops: Иди нахуй!)Иди нахуй!)


    анонимно пиздеть все молодци.а в лицо сказать облом?значит хуйня недоразвитая,а не нормальный человек.
    #
    Написал аноним
  4. 0
    нe скорa,но будут!
    Oops: Но уж точно не все подряд.И вообще,Вас моя личная жизнь никак не оставит в покое?!
    #
    Написал аноним
  5. 0
    ох и тeбя скорa будут eбaть пaцaнчики!)
    Oops: Ніхуя.Не дождетесь! Іще ой як не скоро.
    #
    Написал аноним
  6. 0
    ти такая секси что обконлил комнату....
    Oops: Ну так иди комнату отмывай.
    #
    Написал аноним
  7. 0
    ти нахуй с Толяй памирилась?
    Oops: Вежливо спрашивать мама не научила?!
    #
    Написал аноним
  8. 0
    у тебя сиськи вообще есть?
    Oops: В лс-обсудим блядь,самий сіськатий анонімчік!
    #
    Написал аноним
  9. 0
    154-99-67 блеать
    Oops: 120-180-250!
    #
    Написал аноним
  10. 0
    90-60-90..ахах
    Oops: Ахуєнна шутка.Пєтросян нах...
    #
    Написал аноним
  11. 0
    a рaзмeр груди?)
    Oops: Важно?!
    #
    Написал аноним
  12. 0
    какой у тебя рост?)
    Oops: примерно 1.65-67
    #
    Написал аноним
  13. 0
    та ж ніхто нічого і не каже.
    #
    Написал аноним
  14. 0
    ох уж эти спамы)
    Oops: та я ж не виновата шо взломали.
    #
    Написал аноним
  15. 0
    коза тупая
    Oops: коза тупая.
    #
    Написал аноним
  16. 0
    та кажу тобі ти лошарааааа!!!!!!!!!
    а кофта салатова под чорний лівчик-ахуєнчіккк!
    Oops: Пізда рулю.та кажу тобі-іди нааахуй,стільняга йопть...їбала твоє мнєніє в жопу.
    #
    Написал аноним
  17. 0
    да,действительно красивая.
    Oops: Действительно безумно приятно.
    #
    Написал аноним
  18. 0
    очеень красивая**
    Oops: Спасибо*
    Приятно)
    #
    Написал аноним
  19. 0
    а може їй так захотілось!
    Oops: :)
    #
    Написал аноним
  20. 0
    ти вже будеш вчитися у Києві?
    Oops: Так.
    #
    Написал аноним
  21. 0
    йопть.
    під ту кофту зелену, ліфчик не носиться!!
    тім боліє чорний!!!
    Oops: тіряйся.
    тебе це должно вообще обходить!
    #
    Написал аноним
  22. 0
    з тобою,Даріной.
    Oops: ааа...
    це харашо)
    пасіба)
    #
    Написал аноним
  23. 0
    що до лоха,то я з тобою згодна.
    Oops: зі мною?
    Чи з тим хто мене лохом назвав?
    #
    Написал аноним
  24. 0
    бляя.
    це кажуть ті які їй жопу лижуть!!
    Oops: давай ти нахуй підеш?!
    сліди за своєй жизнню і проблємами...не зайобуйте хуйньой.
    на ваше мнєніє мені якось абсолютно насрать.
    живу сімєю,друзями і навчанням.на всіх остальних срала.
    #
    Написал аноним
  25. 0
    вона не лох,вона найкраща.
    Oops: Дякую)
    #
    Написал аноним
  26. 0
    ти лох,дааа!
    Oops: Лох-це людина яку легко розвести.
    Мені не здається,що я така.
    #
    Написал аноним
  27. 0
    жмоттттттт !
    Oops: ти?
    обідно...
    жалко тебе.
    #
    Написал аноним
  28. 0
    Ж М О Т Я Р А ! ! !
    Oops: Ахаха)Аня угаманись.колись скину:*
    #
    Написал аноним
  29. 0
    ти блять де находишся?
    =))))
    Oops: доММа)
    #
    Написал аноним
  30. 0
    ти зараз де?
    Oops: в Білій Церкві.
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Oops Dasha
  3. По рейтингу
  4. стр.2
стр.2