Новых комментариев: 0
  1. 0
    ну наверное тот,кто пожелал тебе удачи..
    Oops: понятно.
    #
    Написал аноним
  2. 0
    от бля ПРИДУРОК
    Oops: Хто?
    #
    Написал аноним
  3. 0
    удачного нового життя у столиці)
    Oops: Дякую)
    #
    Написал аноним
  4. 0
    а яка прічіна переїзду?
    Oops: Нова робота мами.
    #
    Написал аноним
  5. 0
    ну по внєшності ти краща за А.Т і О.К.
    Oops: Спасіба)
    #
    Написал аноним
  6. 0
    правда? я не знала.
    я мав на увазі чи ти там і останешся!
    і в шк буш ходить і т.д.
    ти хоть документи забрала?
    Oops: Ахах.то ти "не знаЛА" чи "маВ на увазі"?)
    Ще не забрала.
    #
    Написал аноним
  7. 0
    ти на 1вересня в яку шк.пидеш?
    Oops: В нову єстєствєнно)
    #
    Написал аноним
  8. 0
    написали "да епта" тіпа шо їм не нравиться фото
    Oops: .
    #
    Написал аноним
  9. 0
    то ти їдиш до Києва чи ні?
    чи це тільки інтрижка була?
    Oops: Я вже в Києві,а в Білу просто приїзжаю.
    #
    Написал аноним
  10. 0
    да епта
    Oops: Что епта?)
    #
    Написал аноним
  11. 0
    Ты что, сцать хотела, когда тебя на аву фоткали, ахаха)))
    Oops: Да.Не нравиться-не заставляю смотреть.
    #
    Написал аноним
  12. 0
    ну то ти дурна.
    мені вона нравиться)
    сімпатішна вона.

    но ти на неї не похожа.
    Oops: .
    #
    Написал аноним
  13. 0
    ну а тебе спитала про звізду!
    та кароче, сіравно!
    #
    Написал аноним
  14. 0
    а чьо херово?
    вона класна)
    Oops: Лічно мені вона на внєшность не нравиться.
    #
    Написал аноним
  15. 0
    ой,бліін!
    канєшно спасіба,да, даріна шо ти так думаєш, но мені кажиться, не знаю як ковальова, но я точно не "звізда"!!!
    Oops: Я не казала шо "звізда".я сказала шо лутше мене.
    #
    Написал аноним
  16. 0
    ты мне похожа на Дженнифер Лопез..!
    Oops: Херово,но все таки спасибО)
    #
    Написал аноним
  17. 0
    не могу,намекни хотя бы.
    Oops: Аня Т.,Оля К.
    #
    Написал аноним
  18. 0
    кто,например?
    Oops: в лс.
    #
    Написал аноним
  19. 0
    считаешь себя звездой в своем классе?
    Oops: абсолютно нет.
    На моё мнение есть девчёнки у нас в классе лучше меня.
    #
    Написал аноним
  20. 0
    Привіт! Як життя молоде? Як минає твоє літо? Денис
    Oops: Привіт.Все чудово.Літо минає нудно.
    #
    Написал аноним
  21. 0
    Толянич тут прям звізда..
    #
    Написал аноним
  22. 0
    видила у твоего Талянича какая ава
    Oops: рада.
    #
    Написал аноним
  23. 0
    от куда я знаю.
    то что ты новенькая и не из столицы и всё такое..
    Oops: Боялась. Сейчас не очень.
    #
    Написал аноним
  24. 0
    ну в киеве.(не боишься что все с тебя ржать будут?)
    Oops: А есть с чего?
    #
    Написал аноним
  25. 0
    У тебя была настящая любовь с Толяни4ом?
    Oops: А у вас не получаеться оставлять свои мнения и вопросы не о Толяны4е?
    #
    Написал аноним
  26. 0
    У тебя было настоящая любовь с Толяни4ом?
    #
    Написал аноним
  27. 0
    Ти їбалась?
    Oops: Нет.
    #
    Написал аноним
  28. 0
    ну и мне,блин,стало интересно..
    давно вы с ТАЛЯНІ4ом встречаетесь?
    Oops: А ты кто,что тебе,так интересно?Мне кажеться это личное.
    #
    Написал аноним
  29. 0
    ооо так багато про ТАЛЯНІ4а
    #
    Написал аноним
  30. 0
    Сексі!)***
    Oops: ах еа:*
    Благодарю.
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Oops Dasha
  3. По рейтингу
  4. стр.3
стр.3