logo href
Анонимность позволяет размещать информацию в открытом, сыром виде!
Войти
Зарегистрироваться
Текстовый чат
Голосовой чат
Блогозаписи
Мнения о личности [128]
Личный блог
Фотографии
позитивное
негативное
нейтральное
Показаны все комментарии. Показать только
позитивные
,
нейтральные
,
негативные
.
Сортировать по
дате
.
«
1
[2]
3
4
5
»
Новых комментариев:
0
0
привіт! Як життя молоде? Ден Як життя молоде? Ден
#
Написал аноним
25 сентября 2011
0
у тебе все фотки однотипные!
поменяй позу!
не красиво так!
Oops:
Хорошо.Спасибо.
#
Написал аноним
25 сентября 2011
0
ты сосaть ужe нaучилaсь или eщё учишся?)ты сосaть ужe нaучилaсь или eщё учишся?)
Oops:
Иди нахуй!)Иди нахуй!)
анонимно пиздеть все молодци.а в лицо сказать облом?значит хуйня недоразвитая,а не нормальный человек.
#
Написал аноним
23 сентября 2011
0
нe скорa,но будут!
Oops:
Но уж точно не все подряд.И вообще,Вас моя личная жизнь никак не оставит в покое?!
#
Написал аноним
23 сентября 2011
0
ох и тeбя скорa будут eбaть пaцaнчики!)
Oops:
Ніхуя.Не дождетесь! Іще ой як не скоро.
#
Написал аноним
23 сентября 2011
0
ти такая секси что обконлил комнату....
Oops:
Ну так иди комнату отмывай.
#
Написал аноним
22 сентября 2011
0
ти нахуй с Толяй памирилась?
Oops:
Вежливо спрашивать мама не научила?!
#
Написал аноним
22 сентября 2011
0
у тебя сиськи вообще есть?
Oops:
В лс-обсудим блядь,самий сіськатий анонімчік!
#
Написал аноним
22 сентября 2011
0
154-99-67 блеать
Oops:
120-180-250!
#
Написал аноним
22 сентября 2011
0
90-60-90..ахах
Oops:
Ахуєнна шутка.Пєтросян нах...
#
Написал аноним
22 сентября 2011
0
a рaзмeр груди?)
Oops:
Важно?!
#
Написал аноним
22 сентября 2011
0
какой у тебя рост?)
Oops:
примерно 1.65-67
#
Написал аноним
15 сентября 2011
0
та ж ніхто нічого і не каже.
#
Написал аноним
10 сентября 2011
0
ох уж эти спамы)
Oops:
та я ж не виновата шо взломали.
#
Написал аноним
08 сентября 2011
0
коза тупая
Oops:
коза тупая.
#
Написал аноним
08 сентября 2011
0
та кажу тобі ти лошарааааа!!!!!!!!!
а кофта салатова под чорний лівчик-ахуєнчіккк!
Oops:
Пізда рулю.та кажу тобі-іди нааахуй,стільняга йопть...їбала твоє мнєніє в жопу.
#
Написал аноним
30 августа 2011
0
да,действительно красивая.
Oops:
Действительно безумно приятно.
#
Написал аноним
28 августа 2011
0
очеень красивая**
Oops:
Спасибо*
Приятно)
#
Написал аноним
27 августа 2011
0
а може їй так захотілось!
Oops:
:)
#
Написал аноним
22 августа 2011
0
ти вже будеш вчитися у Києві?
Oops:
Так.
#
Написал аноним
22 августа 2011
0
йопть.
під ту кофту зелену, ліфчик не носиться!!
тім боліє чорний!!!
Oops:
тіряйся.
тебе це должно вообще обходить!
#
Написал аноним
21 августа 2011
0
з тобою,Даріной.
Oops:
ааа...
це харашо)
пасіба)
#
Написал аноним
19 августа 2011
0
що до лоха,то я з тобою згодна.
Oops:
зі мною?
Чи з тим хто мене лохом назвав?
#
Написал аноним
19 августа 2011
0
бляя.
це кажуть ті які їй жопу лижуть!!
Oops:
давай ти нахуй підеш?!
сліди за своєй жизнню і проблємами...не зайобуйте хуйньой.
на ваше мнєніє мені якось абсолютно насрать.
живу сімєю,друзями і навчанням.на всіх остальних срала.
#
Написал аноним
19 августа 2011
0
вона не лох,вона найкраща.
Oops:
Дякую)
#
Написал аноним
18 августа 2011
0
ти лох,дааа!
Oops:
Лох-це людина яку легко розвести.
Мені не здається,що я така.
#
Написал аноним
18 августа 2011
0
жмоттттттт !
Oops:
ти?
обідно...
жалко тебе.
#
Написал аноним
18 августа 2011
0
Ж М О Т Я Р А ! ! !
Oops:
Ахаха)Аня угаманись.колись скину:*
#
Написал аноним
18 августа 2011
0
ти блять де находишся?
=))))
Oops:
доММа)
#
Написал аноним
18 августа 2011
0
ти зараз де?
Oops:
в Білій Церкві.
#
Написал аноним
17 августа 2011
«
1
[2]
3
4
5
»
nektome.blog
Oops Dasha
По рейтингу
стр.2
стр.2
поменяй позу!
не красиво так!
анонимно пиздеть все молодци.а в лицо сказать облом?значит хуйня недоразвитая,а не нормальный человек.
а кофта салатова под чорний лівчик-ахуєнчіккк!
Приятно)
під ту кофту зелену, ліфчик не носиться!!
тім боліє чорний!!!
тебе це должно вообще обходить!
це харашо)
пасіба)
Чи з тим хто мене лохом назвав?
це кажуть ті які їй жопу лижуть!!
сліди за своєй жизнню і проблємами...не зайобуйте хуйньой.
на ваше мнєніє мені якось абсолютно насрать.
живу сімєю,друзями і навчанням.на всіх остальних срала.
Мені не здається,що я така.
обідно...
жалко тебе.
=))))