Це просто Жах а не погода...
По шибах дощ. По ринвах краплі дзвонять.
Мелодія сумна уяву підійма:
Із півдня в'язнів у кайданах гонять
І стремена підшпорюють коня.
Мелодія дощу — чужого джазу,
Ніби по дебрях десь дереться звір.
Таке спадає в мислі не одразу,
А як небавом бачиш їх мундир.
Ми так закомплексовані добою:
Залякані затлумленням образ.
В очіканні, що хтось гукне: „До бою!..
Гекачепісти, Сталін дав наказ!.."
І задзюрчить мелодія криваво.
І зблисне гнів холонучих очей...
Ми так прикуті до лещат знеслави,
Зневірені розбурханням ночей.
| Комментариев: 0 | Перейти в пост>
