- Показаны все комментарии. Показать только
- позитивные,
- нейтральные,
- негативные.
- Сортировать по дате.
-
Ти прекрасна.Ти чудова,Ти ідеальна.Ти киця,зайка,сонечко,миленька дівчина.Я неможу жити без тебе)))) Хочу бути тільки з тобою завжди навіки))) До самої смерті і ніколи не розлучатись.Взяти тебе за руку і не відпускати.+1Lidaa: егем...просто круть*#Написал аноним
-
Лідочка,я тебе шалено кохаю я неможу без тебе жити кожного дня я прокидаюсь з думкою про тебе зайчик.я нікого не кохав так як тебе коли я бачу тебе я неможу вимовити жодного слова я стою і дивлюсь тільки на тебе.Якщо я хоч один день не погляну хоча б на твоє фото я помру.Я неможу жити без тебе.Якщо ти поїдеш кудись я не витримаю розлуки. Ти мій янгол. Коли я знову тебе побачу я буду безмежно радий.Без тебе життя марне.Я обожнюю тебе. Я розумію що шанси нам бути разом малі але ж вони є.Значить є сенс жити.Дякую що ти є.Люблю хоча люблю це дуже легко сказано я тебе кохаю ні ні не кохаю обожнюю0Lidaa: огого....я в шоці...немає слів....#Написал аноним
-
Де ти любиш гуляти ??? З ким ти гуляєш зазвичай ???0Lidaa: куди друзі затягнуть, туди і йду.#Написал аноним
-
Ким ти хочеш стати в майбутньому ???0Lidaa: президентом.#Написал аноним
-
Який тип хлопців тобі подобається ???0Lidaa: головне щоб людиною був...#Написал аноним
Новых комментариев: 0
