Новых комментариев: 0
  1. +1
    Ти прекрасна.Ти чудова,Ти ідеальна.Ти киця,зайка,сонечко,миленька дівчина.Я неможу жити без тебе)))) Хочу бути тільки з тобою завжди навіки))) До самої смерті і ніколи не розлучатись.Взяти тебе за руку і не відпускати.
    Lidaa: егем...просто круть*
    #
    Написал аноним
  2. 0
    Лідочка,я тебе шалено кохаю я неможу без тебе жити кожного дня я прокидаюсь з думкою про тебе зайчик.я нікого не кохав так як тебе коли я бачу тебе я неможу вимовити жодного слова я стою і дивлюсь тільки на тебе.Якщо я хоч один день не погляну хоча б на твоє фото я помру.Я неможу жити без тебе.Якщо ти поїдеш кудись я не витримаю розлуки. Ти мій янгол. Коли я знову тебе побачу я буду безмежно радий.Без тебе життя марне.Я обожнюю тебе. Я розумію що шанси нам бути разом малі але ж вони є.Значить є сенс жити.Дякую що ти є.Люблю хоча люблю це дуже легко сказано я тебе кохаю ні ні не кохаю обожнюю
    Lidaa: огого....я в шоці...немає слів....
    #
    Написал аноним
  3. 0
    Де ти любиш гуляти ??? З ким ти гуляєш зазвичай ???
    Lidaa: куди друзі затягнуть, туди і йду.
    #
    Написал аноним
  4. 0
    Ким ти хочеш стати в майбутньому ???
    Lidaa: президентом.
    #
    Написал аноним
  5. 0
    Який тип хлопців тобі подобається ???
    Lidaa: головне щоб людиною був...
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Lidaa
  3. Негативные комментарии
Негативные комментарии