Гарна, мила, прикольна дівчинка)) Дуже позитивна, і цікава.З тобою приємно поговорити, можеш допомогти порадою, і іноді ці поради бувають мудрі)))) Вмієш підтримати, розрадити і тому подібне...Вмієш справити враження, звернути на себе увагу. Також ти іноді багато говориш. Ти дуже влюбчива, але ти дівчина і я тебе добре розумію...Та в принципі - всі ми одинакові, і водночас дуже різні. Знаю, що ти хороша подружка, але іноді ти сходиш з правильного шляху...не забувай про справжніх друзів, а всі ці контакти фігня повна._)) Вмієш з легкістю підняти настрій, і з такою ж легкістю зіпсувати його...але це все фігня. Лю тебе з усіма твоїми недостатками)))) Р.S Про тебе ще можна багато сказати,все не напишеш **))
Оксана: дякую))))я буду знати наперед....вибачайте за образи...я не спецііально))))
лю тя)
красива,позитивна))
моя Ксюшка..хочу вже тебе побачити..за тиждень вспіла скучити за тобою..((