ЛОХ
_________
хавало прикрий)!він нормальний но буває в житті різне!і не означяє що ти такий(така) крутий тим що ти когось образив або побив і т.д. рішай нормально а не жини вдумайся в слова старшої людини!
LaGeRoK: я їх надвір вистави в собачій буді будуть спати хДДД)!я тобі казав забири їх нахуй)!передай лисому шо я їх на мусорнік викіну хДДД)!
народила вот і забирай
_________
хавало прикрий)!він нормальний но буває в житті різне!і не означяє що ти такий(така) крутий тим що ти когось образив або побив і т.д. рішай нормально а не жини вдумайся в слова старшої людини!
народила вот і забирай
P.S. Юлька М))