Добре бавитись верлібром,
як лінивий хтось,як я -
пишеш, і не знаєш муки,
коли рима не іде.
От сидиш собі в фотелі,
а кінцівки - у камін
і, напившися какао,
щось виписуєш круте.
А попробуй зримувати!
Тут згризеш три олівці,
обкусаєш губи й пальці
і полізеш на стіну.
Я настійливо вам раджу
(хіба дуже хто педант):
не римуйте ваші вірші
у тяжкі для всіх часи!
ахахаха
Добре бавитись верлібром,
як лінивий хтось,як я -
пишеш, і не знаєш муки,
коли рима не іде.
От сидиш собі в фотелі,
а кінцівки - у камін
і, напившися какао,
щось виписуєш круте.
А попробуй зримувати!
Тут згризеш три олівці,
обкусаєш губи й пальці
і полізеш на стіну.
Я настійливо вам раджу
(хіба дуже хто педант):
не римуйте ваші вірші
у тяжкі для всіх часи!
ахахаха
Добре бавитись верлібром,
як лінивий хтось,як я -
пишеш, і не знаєш муки,
коли рима не іде.
От сидиш собі в фотелі,
а кінцівки - у камін
і, напившися какао,
щось виписуєш круте.
А попробуй зримувати!
Тут згризеш три олівці,
обкусаєш губи й пальці
і полізеш на стіну.
Я настійливо вам раджу
(хіба дуже хто педант):
не римуйте ваші вірші
у тяжкі для всіх часи!
ахахаха
забавная
Добре бавитись верлібром,
як лінивий хтось,як я -
пишеш, і не знаєш муки,
коли рима не іде.
От сидиш собі в фотелі,
а кінцівки - у камін
і, напившися какао,
щось виписуєш круте.
А попробуй зримувати!
Тут згризеш три олівці,
обкусаєш губи й пальці
і полізеш на стіну.
Я настійливо вам раджу
(хіба дуже хто педант):
не римуйте ваші вірші
у тяжкі для всіх часи!
ахахаха
дуже дуже хороша
а то
правда:)
а ти мене???
канешно =*
я аж пирожком подавилась
о дело пахне завістю
я аж пирожком подавилась