Новых комментариев: 0
  1. +3
    а мені далаб?
    Brendy: ну єслі в тебе внешность Джареда або Роба,канешно:Р
    #
    Написал аноним
  2. +2
    очень эмоциональная фотография)
    #
    Написал аноним
  3. +2
    далаб мені?
    #
    Написал аноним
  4. +1
    смешная)
    забавная
    #
    Написал аноним
  5. +1
    моя красуняя:*
    #
    Написал аноним
  6. +1
    ти просто секси
    #
    Написал аноним
  7. +1
    я би вдула*
    а ти мене???
    Brendy: ахаха
    канешно =*
    #
    Написал аноним
  8. +1
    а коли?
    Brendy: а коли?
    #
    Написал аноним
  9. +1
    ідем гулять?
    Brendy: ідем
    #
    Написал аноним
  10. +1
    хуйци рішают все
    #
    Написал аноним
  11. +1
    йоу йоу детка
    #
    Написал аноним
  12. +1
    гарнюня
    #
    Написал аноним
  13. +1
    будеш мая детка
    Brendy: а чі я ж іще:*
    #
    Написал аноним
  14. +1
    детка .
    Brendy: ахаха
    #
    Написал аноним
  15. +1
    Я люблю свою Аню!
    Brendy: Аня любить Настю:*
    #
    Написал аноним
  16. +1
    гарнюня* Анюта
    #
    Написал аноним
  17. 0
    по прочитаному нище самооценка у тя большая
    #
    Написал аноним
  18. 0
    Отже, цитую Середу:

    Добре бавитись верлібром,
    як лінивий хтось,як я -
    пишеш, і не знаєш муки,
    коли рима не іде.
    От сидиш собі в фотелі,
    а кінцівки - у камін
    і, напившися какао,
    щось виписуєш круте.
    А попробуй зримувати!
    Тут згризеш три олівці,
    обкусаєш губи й пальці
    і полізеш на стіну.
    Я настійливо вам раджу
    (хіба дуже хто педант):
    не римуйте ваші вірші
    у тяжкі для всіх часи!
    ахахаха
    #
    Написал аноним
  19. 0
    скучяю по тоб1
    #
    Написал аноним
  20. 0
    Отже, цитую Середу:

    Добре бавитись верлібром,
    як лінивий хтось,як я -
    пишеш, і не знаєш муки,
    коли рима не іде.
    От сидиш собі в фотелі,
    а кінцівки - у камін
    і, напившися какао,
    щось виписуєш круте.
    А попробуй зримувати!
    Тут згризеш три олівці,
    обкусаєш губи й пальці
    і полізеш на стіну.
    Я настійливо вам раджу
    (хіба дуже хто педант):
    не римуйте ваші вірші
    у тяжкі для всіх часи!
    ахахаха
    #
    Написал аноним
  21. 0
    волоси.ммм
    #
    Написал аноним
  22. 0
    киса!)!!!!
    #
    Написал аноним
  23. 0
    милашка очень очень красивая правда
    #
    Написал аноним
  24. 0
    класнаааааа
    дуже дуже хороша
    #
    Написал аноним
  25. 0
    кульна ДiВаХа..))
    Brendy: ахах
    а то
    правда:)
    #
    Написал аноним
  26. 0
    анічька ти дуже гарна
    #
    Написал аноним
  27. 0
    ти сука...
    Brendy: буває
    #
    Написал аноним
  28. 0
    риба карась игра началась
    Brendy: камень, ножницы, бумага - член, макака, лэди гага
    #
    Написал аноним
  29. 0
    сама класна людина в світі:*
    Brendy: да:*
    #
    Написал аноним
  30. 0
    я смотрю, у девочек пошла мода писать о том, какие они худые и классные.
    я аж пирожком подавилась

    о дело пахне завістю
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Brendy Marmelade
  3. По рейтингу
По рейтингу