марянко,ти дуже мила і красива)напевне кожна людина,яка знаходиться разом з тобою відчуває той позитив,якого у тебе дуже багато)залишайся такою веселою,красивою і життєрадісною людиною!!!
Дуже позитивна,весела, яскрава особистість!!! Завжди життєрадісна та усміхненна))) Своєю усмішкою ти робиш цей світ кращим))) Залишайся такою яка ти є, бо ти "рульна дівка"..... Ти СУПЕР)))!!!
Марянка: огого...!!!! дуже сильно вдячна =)))
приємно..*
найграніший ангелик у світі,сьонечко я так тебе люблю:)
в мене ніколи не було такого друга як ти...,якому я б таке писала...)
я рада шо ти в мене є... і нікому я тебе не відддам:*)
цьом:*)
п.с.твій холодильник
Марянка: дякую зайка* я дуже рада що ти в мене є..
приємно так....і я тебе нікому не відам=)
завжди люблю памятаю .і дуже ціную...))))
п.с.теді
ну, почнемо з головного, а саме з неординарності цієї дівчинки. І так, чим вона так не похожа на своїх одноліток і що заставляє мене зараз це писати? Прості відповіді на такі, начебто, не прості запитанння постараюсь озвучити. Так, це їїї невгамовна боротьба зі світом, не прості і зовсім не людські переживанння, які охоплююють наше буденнне житття та, які заставляють битись частіше це по справжньому велике серце, яке чекає і мимоволі сумно співає. Чого чекає і чому так співає???
Цікаво, яким поглядом вона зустрічає себе кожного ранку у дзеркалі і якими думками засинає, коли не хоче, щоб хтось бачив їїї очі?
Вона така... хороша і водночас погана для себе. Вона блискуче любого зрозуміє не обідившись на взаємність... Вона , це все, чим живе... Вона...
Марянка: зачіпило моє серце...дякую приємно
дуже ...))
ммм дуже хороша людина ) дуже кльова подруга)) і мего дівчинка*
сонечко я тебе дуже сильно люблю...ти в мене сама сама краща )))літо нас чекає =****
Angels forever..
Ти дуже гарненька дівчинка! Завжди така позитивненька,весела....Ти СУПЕР!!! Взагалі,з тобою весело,Ти завжди життєрадісна-і тому даруєш всім хороший настрій......Я щаслива,що ти мій дружок*
Люблю тебе* =*
Марянка: дуже вдячна=*
і я щаслива що у мене є такі друзі як ти!!!
взаємно*=)
ти коза мала це по перше))***подруге ти дуже чуйна хороша гарна гарна гарна розумна красива ввічлива смілива по моєму)))з гарним характером людинка**а по третє ти моя найнай краща подружка яку я дуже сильно люблю**
Марянка: ммм...велика блін *
козуля моя*
дякую приємно так і я тебе дуже сильно люблю
то від тані...
ну ну ну ну ти ти ти ти файна мама хоч трохи забуваєш про мене і обзиваєш свою доцю...
гарна подружка з яком можна подуріти і з якої можна поприкалуватися..та шуткую)))
коротше файна файна файна файна файна файна файна файна файна файна файна файна файна файна файна файна файна файна ...людинка*
лю****
приємно..*
оч люблю...=*
в мене ніколи не було такого друга як ти...,якому я б таке писала...)
я рада шо ти в мене є... і нікому я тебе не відддам:*)
цьом:*)
п.с.твій холодильник
приємно так....і я тебе нікому не відам=)
завжди люблю памятаю .і дуже ціную...))))
п.с.теді
Цікаво, яким поглядом вона зустрічає себе кожного ранку у дзеркалі і якими думками засинає, коли не хоче, щоб хтось бачив їїї очі?
Вона така... хороша і водночас погана для себе. Вона блискуче любого зрозуміє не обідившись на взаємність... Вона , це все, чим живе... Вона...
дуже ...))
=)
аха
"незрозуміла" - як для кого
сонечко я тебе дуже сильно люблю...ти в мене сама сама краща )))літо нас чекає =****
Angels forever..
Люблю тебе* =*
і я щаслива що у мене є такі друзі як ти!!!
взаємно*=)
побільше таких людей як ти....
дуже вдячна
козуля моя*
дякую приємно так і я тебе дуже сильно люблю
ну ну ну ну ти ти ти ти файна мама хоч трохи забуваєш про мене і обзиваєш свою доцю...
гарна подружка з яком можна подуріти і з якої можна поприкалуватися..та шуткую)))
коротше файна файна файна файна файна файна файна файна файна файна файна файна файна файна файна файна файна файна ...людинка*
лю****