JustMe: я надаю перевагу думкам про те, що я помру, тож яка різниця, що, де і з ким відбувається?... можливо, не у всьому я цього притримуюся, але намагаюся
всі хочуть змінити світ
кожен
- какое метафизическое утешение ты себе придумала ? или выбрала ? или ты предпочитаешь считать что до рождения ты была ничем и после смерти будешь ничем ?
JustMe: я собі нічого не вибрала й не вигадала
думаю, можливо все, а який варіант правильний...мені навіть байдуже
я тільки знаю, просто знаю, що помру
і коли стається щось неприємне, згадую, що це не має насправді ніякого значення, бо потім я все одно помру. І це мене заспокоює.
Розуміння того, що ніщо насправді не має чи може не мати сенсу. Просто кажу: "мЬІ все умрем", яка різниця, що відбувається зараз, якщо це може не мати жодного значення потім. Я не проживу 200 р, усе одно постарію, і не стануть усі завдяки мені вегетеріанцями, і не будуть економити природні ресурси, і робитимуть аборти, і будуть війни, і Україна ніколи не відбудеться як держава, на яку ми справді заслуговуємо, і всі проживатимуть життя заради майбутнього дітей, які потім проживатимуть свої життя заради майбутнього інших дітей, і всі завжди помиратимуть. Померти значно легше. Тупо тільки те, що я насправді жодного уявлення не маю, що зі мною буде після, і чи буде щось узагалі. І я навіть не вибрала й не вигадала досі нічого прийнятного для себе.
- интересный подход к жизни
только возникает вопрос, который тревожит экзистенциалистов и тревожит всех тех, кого и ответ последних не удовлетворяет - какой смысл жить? почему бы не закончить жизнь самоубийством? и почему в человека, существа наделенного разумом, преобладает звериное ?
JustMe: так, я теж не бачу сенсу ніякого. Але з іншого боку, чому у всьому обов"язково має бути сенс? Це нестерпно - не знати відповідей на ці всі питання (життя, смерть, Всесвіт, інші життя.. і взагалі мільйони питань, на які людство НІКОЛИ не знайде відповідей, хоча, мабуть, чи не половина з нас упевнена в тому, що саме їм відкриється істина), але, може, й не треба шукати? ускладнювати життя ще більше. Просто слухай музику, читай, малюй, нюхай кокаїн, роби все, що приносить задоволення і не думай про те, про що нема сенсу (!!) думати. Може, квітка розцвітає тільки для того, щоб розцвісти і, може, ми й насправді живемо лише заради того, аби жити, страждати, померти.
- жить ради удовольствий ?
