немножко филосоФФФии:)

JustMe: я надаю перевагу думкам про те, що я помру, тож яка різниця, що, де і з ким відбувається?... можливо, не у всьому я цього притримуюся, але намагаюся

всі хочуть змінити світ

кожен

какое метафизическое утешение ты себе придумала ? или выбрала ? или ты предпочитаешь считать что до рождения ты была ничем и после смерти будешь ничем ?

JustMe: я собі нічого не вибрала й не вигадала

думаю, можливо все, а який варіант правильний...
мені навіть байдуже
я тільки знаю, просто знаю, що помру
і коли стається щось неприємне, згадую, що це не має насправді ніякого значення, бо потім я все одно помру. І це мене заспокоює. 
Розуміння того, що ніщо насправді не має чи може не мати сенсу. Просто кажу: "мЬІ все умрем", яка різниця, що відбувається зараз, якщо це може не мати жодного значення потім. Я не проживу 200 р, усе одно постарію, і не стануть усі завдяки мені вегетеріанцями, і не будуть економити природні ресурси, і робитимуть аборти, і будуть війни, і Україна ніколи не відбудеться як держава, на яку ми справді заслуговуємо, і всі проживатимуть життя заради майбутнього дітей, які потім проживатимуть свої життя заради майбутнього інших дітей, і всі завжди помиратимуть. Померти значно легше. Тупо тільки те, що я насправді жодного уявлення не маю, що зі мною буде після, і чи буде щось узагалі. І я навіть не вибрала й не вигадала досі нічого прийнятного для себе.

-  интересный подход к жизни

и к смерти

только возникает вопрос, который тревожит экзистенциалистов и тревожит всех тех, кого и ответ последних не удовлетворяет - какой смысл жить? почему бы не закончить жизнь самоубийством? и почему в человека, существа наделенного разумом, преобладает звериное ?


JustMe: так, я теж не бачу сенсу ніякого. Але з іншого боку, чому у всьому обов"язково має бути сенс? Це нестерпно - не знати відповідей на ці всі питання (життя, смерть, Всесвіт, інші життя.. і взагалі мільйони питань, на які людство НІКОЛИ не знайде відповідей, хоча, мабуть, чи не половина з нас упевнена в тому, що саме їм відкриється істина), але, може, й не треба шукати? ускладнювати життя ще більше. Просто слухай музику, читай, малюй, нюхай кокаїн, роби все, що приносить задоволення і не думай про те, про що нема сенсу (!!) думати. Може, квітка розцвітає тільки для того, щоб розцвісти і, може, ми й насправді живемо лише заради того, аби жити, страждати, померти.


жить ради удовольствий ?

они приедаются.
и с каждым разом каждое удовлетворение приносит все меньше и меньше удовольствия, пока не исчерпает себя
и тогда жизнь превращается в погоню за удовольствиями. и тогда финал ее более, чем легче предсказать
JustMe: але все одно це цікавіше, ніж сидіти й думати про сенс життя
дивлячись яке задоволення
музики є багато
книжок теж
і кокаїну
любиш подорожувати - ціла планета цікавого, та навіть країну свою об"їздити вздовж і впоперек
мені здається, є речі, які не набриднуть ніколи
улюблена пісня
колір (його можна якось цікаво відтворювати чи шукати в інших речах)
у моєму випадку навіть страва...
будь-що
або лікувати тваринок і шукати їм господарів
чи якась благодійність інша
якщо це цікаво і приносить задоволення




nektome.blog https://nektome.blog/ +7 (927) 2893774
| Комментариев: 3
    Новых комментариев: 0
  1. +1
    выжить, чтобы сдохнуть )
    JustMe: жизнь - боль)
    а может, даже и смерть - боль)
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. JustMe
  3. Блог
  4. немножко филосоФФФии:)
  5. Позитивные комментарии
  6. По рейтингу
По рейтингу