майдан

Майдан - це одна із форм пришвидшеного скерування масами людей, оскільки стаючи частиною натовпу, ми втрачаємо своє я, та й обличчя тих, хто керує насправді майданом невідомі. В Україну ось втручалась не лише Росія, але зараз дії сусідки дещо не відповідають реальності, оскільки такий сценарій має трагічний фінал для неї самої. Незважаючи на закони психології натовпу, українці все ж розуміють і складність ситуації,  і неможливість інших варіантів, адже як би там не підбирали нам політиків - межа є всьому. Зрозуміло, що за наступну годину нічого невідомо простим смертним українцям, та навіть проросійським українцям хочеться хоча б мирного життя. Так, Росія за всю нашу історію постійно насаджувала своє *імперістичне его*, але це не настільки дієво, щоб ми просто так перейшли під російські прапори.  У мене теж є родичі в Росії, але у нас різні країни, різні! Героям вічна пам*ять, а нам терпіння й мужності. Соборності не треба бажать, оскільки вона в нас є, і не треба слухать одиничні голоси із Криму/Харкова/... !  Слава Україні!!!

nektome.blog https://nektome.blog/ +7 (927) 2893774
| Комментариев: 0
    Новых комментариев: 0
  1. Комментариев нет...
  1. nektome.blog
  2. Yana Kryvonos
  3. Блог
  4. майдан
  5. Негативные комментарии
  6. По рейтингу
По рейтингу