Майдан - це одна із форм пришвидшеного скерування масами людей, оскільки стаючи частиною натовпу, ми втрачаємо своє я, та й обличчя тих, хто керує насправді майданом невідомі. В Україну ось втручалась не лише Росія, але зараз дії сусідки дещо не відповідають реальності, оскільки такий сценарій має трагічний фінал для неї самої. Незважаючи на закони психології натовпу, українці все ж розуміють і складність ситуації, і неможливість інших варіантів, адже як би там не підбирали нам політиків - межа є всьому. Зрозуміло, що за наступну годину нічого невідомо простим смертним українцям, та навіть проросійським українцям хочеться хоча б мирного життя. Так, Росія за всю нашу історію постійно насаджувала своє *імперістичне его*, але це не настільки дієво, щоб ми просто так перейшли під російські прапори. У мене теж є родичі в Росії, але у нас різні країни, різні! Героям вічна пам*ять, а нам терпіння й мужності. Соборності не треба бажать, оскільки вона в нас є, і не треба слухать одиничні голоси із Криму/Харкова/... ! Слава Україні!!!
- Показаны позитивные комментарии. Показать только
- все,
- нейтральные,
- негативные.
- Сортировать по дате.
- Комментариев нет...
Новых комментариев: 0
