нахлинуло..

не хочу таких же вихідних, хоча ще і неділя попереду... все начебто чудово, але як його написати, досвід важливий завжди, завжди є вихід, завжди є можливість банально піти, але я втомилася виходить з гри за крок до поразки -  тобто у грі *моє життя* - це не поразка, та якось некомфортно. . і ще мене бісить моє невизначене ставлення до паління і алкоголю. з першим легше - самій категорично ні, але коли поряд курять - то двояко, адже тютюновий дим подобається, але мене ж зразу дурманить і я стаю або занадто агресивна(в принципі як завжди), або байдуже.. й нажахливіше те, що апатія пробирає все.. зникають навіть думки про життя - йде стрічка типу *все ілюзія, ми існуємо, та й це не грає жодної ролі.. і от виходу нема токо з гробу, а тут якось - ну і що з того?! - не хочу такого... а от за алкоголь, вживаю рідко та й *не мітко*, та й дія алкоголю на організм не є позитивна, отож вживаю лиш коли у друзів є пиво/слабоалкоголка, а страшенно хочеться хоча б ковток води, і тут моє жмотство ..жах.. і ще вживаю коли велика нудьга у компаніїї, хочеться намішать чогось , навіть різні вина з коньяком, якщо на столі більш нічого не буде, але без горілки.. і так вистачає етилового спирту у всій цій *******, як кажуть нахлинуло.. ех.. життя продовжується, хоч нічого особливого особисто в мене не трапилося, та все ж.. якось жаль друзів, а блоги вести виявляється файно.. зайва рефлексія ніколи не бува зайвою)) 

nektome.blog https://nektome.blog/ +7 (927) 2893774
| Комментариев: 0
    Новых комментариев: 0
  1. Комментариев нет...
  1. nektome.blog
  2. Yana Kryvonos
  3. Блог
  4. нахлинуло..
  5. По рейтингу
По рейтингу