воно

...воно тривожить мене щомиті, воно не дає мені нормально спати, а опісля сну відчуваю себе вбитою(хоча в такому стані навіть апатія - позитивна хурма), воно шепоче залишся, але не тримає... ...от. ..а якщо сказать що це і є оте життя ? ... напевно треба чим скоріш вивчать психосоматику, бо ще єдна - дві таких приключки, ненаю.. хм..  

nektome.blog https://nektome.blog/ +7 (927) 2893774
| Комментариев: 0
    Новых комментариев: 0
  1. Комментариев нет...
  1. nektome.blog
  2. Yana Kryvonos
  3. Блог
  4. воно
  5. Нейтральные комментарии
  6. По рейтингу
По рейтингу