охох... зараз вже проснусь.. це той стан, коли маєш ставить крапку та ненароком стирається весь текст.. писала про те, що на все свій час, і не втому розумінні, що до чогось треба дорости, а щось пережити, а якраз універсальна відповідність мрії- їх трансформація у цілі, цілі - їх реалізація, планування + діяльність - самореалізація в цілому, і тут варто було б зазначити, що треба брати відповідальність за реалізацію думок та свідомий вибір їх, і не треба обмежуватись долею, адже людина сама створює рамки - лише її вибір змінити щось при невідповідності бажань та дійсності чи обмежитись неможливістю. але то таке, важливіш ще вірить інтуїції, ібо коли є передчуття, яке б воно не було, в будь якому випадку воно і потягне за собою, так чом цим не скористатись, або хоча б змінити сю реальність, щось додать для зовсім іншого твердження.. так-с.. потім допишу про світи ібо зараз зовсім інший запаморочливий стан... споки-доки....
- Показаны все комментарии. Показать только
- позитивные,
- нейтральные,
- негативные.
- Сортировать по рейтингу.
- Комментариев нет...
Новых комментариев: 0
спросоння.....
