- Показаны все комментарии. Показать только
- позитивные,
- нейтральные,
- негативные.
- Сортировать по рейтингу.
-
ти погана я тебе не люблю!!!+1Alonya: можливо я й погана, та можеш не любити мене не напрошуюся!#Написал аноним
-
Ти гарна...але чомусь мені твій характер трішкі не подобаєть! А взагалом ти хороша дівчина! :)+1Alonya: ого..ну дякую#Написал аноним
-
ти коза ?+1Alonya: слиш ти аноніме на себе подивися#Написал аноним
-
ти любиш Коблая?+1Alonya: Ахахах...дорогий аноніме на це питання я не буду відповідати, і до речі не твоє діло це моє особисте життя#Написал аноним
Новых комментариев: 0
