Новых комментариев: 0
  1. +3
    Edgar,hey!Deutschland!
    Маша: PewDiePie and CutiePieMarzia *_*)
    #
    Написал аноним
  2. +3
    Іра твоя сука і тварь
    Маша: А ти чому так вважаєш?
    не моя
    #
    Написал аноним
  3. +3
    Deutschland!
    Маша: Fridays With PewDiePiе!!_) ahah
    #
    Написал аноним
  4. +2
    така гарна вчора була
    Маша: Сенк ю:****
    #
    Написал аноним
  5. +2
    Машкаааа:* отлічна дівкааа:**
    Маша: thank you, so much
    #
    Написал аноним
  6. +2
    Ти дуже гарна дівчинка )
    Маша: хто б ти не був(-ла)
    няняняняняняня:********************
    #
    Написал аноним
  7. +2
    Маленька, ти найкраща :**
    Маша: Мій Артуууурка:**
    #
    Написал аноним
  8. +1
    а я тебе любив
    Маша: це минуле
    тепер не любиш)
    радуйся:*
    #
    Написал аноним
  9. +1
    с 8 марта)
    Маша: дякую))
    #
    Написал аноним
  10. +1
    Моя мала) мімімімімі:*
    Маша: точно твоя?) няняня:*
    #
    Написал аноним
  11. +1
    помилуйте, царівно
    Маша: ооой, які страсті) ахах
    Ти - не він, почнемо з цього:*
    #
    Написал аноним
  12. +1
    ну цього добитись треба)
    Маша: Ну не знаю. Він напевно мухлює) В нього пропуск без черги є. Убить його мало)
    #
    Написал аноним
  13. +1
    тобто, хто цей "він"?
    Маша: Ми про хлопця моєї мрії. А хто цей "він" знати не потрібно. Він не на В
    #
    Написал аноним
  14. +1
    та понятно що він)
    Маша: а може і не він?
    #
    Написал аноним
  15. +1
    підстава з підстав, гівнюк анонім
    Маша: дадада
    #
    Написал аноним
  16. +1
    Машка, я тебя люблю
    В...
    Маша: Ваня? Вова? Владік? Вася? Вадім? Вітя? Валєєєєра? Всеволод? Варух? Варфоломей? Васим? Вахрамей? Винсент? Валиуддин? хм
    #
    Написал аноним
  17. +1
    какого парня ты хочешь видеть рядом с собой?
    Маша: Нежный, но только ко мне.
    Романтик хренов)
    Любит мстить
    Злюююююка
    люблю его
    #
    Написал аноним
  18. +1
    Машка)) Ти дуже гарна і весела)) Мати такого друга як ти це велике щастя!!!
    Маша: Дякую тобі)))) Не знаю поки що хто ти, але я тебе лююююююблю:***
    #
    Написал аноним
  19. +1
    питанням на питання?)
    Маша: я так часто роблю)) тож хто ти?)
    #
    Написал аноним
  20. +1
    сильно, в свій час затупив дуже
    Маша: хто ти?) В свій час це коли?)
    #
    Написал аноним
  21. +1
    для мене велика
    Маша: невже так сильно подобаюсь?)
    #
    Написал аноним
  22. +1
    в кого ти закохана?
    Маша: В хлопчика, не повірите)
    #
    Написал аноним
  23. +1
    Гарнюня лапочка))*
    Маша: дякую:**
    #
    Написал аноним
  24. +1
    я тебе люблю
    Маша: люби мене)
    #
    Написал аноним
  25. +1
    ну вот читаю все это и офигеваю) во-первых Маша не одинокая, в первую очередь у нее есть я, а так же много других друзей) а ты оскорбляя ее сейчас, выработоваешь таким образом негативное мнение не о Маше как ты хочешь это сделать, а о себе) потому что только потерянный человек, который не уважает себя будет так поганить другого, я сейчас о анонимном способе говорю, в глаза же слабо, но если у тебя какие предложения есть, вопросы там, проблемы, ты подходи не стесняйся) поможем чем сможем) Психушечке вон как раз пациентов не хватает) А что на счет Иры, это только их личное дело, которое тебя ну никак волновать не должно)
    P.S. Таня
    Маша: Дякую, Танюш:*
    Не підійдуть, зобояться, Танька) завжди так.
    Засмучуєте ви мене, засмучуєте.
    #
    Написал аноним
  26. +1
    ПИЗДА, ВЫ ОХУЕВШИЕ, МАША МОЯ САМАЯ ЛУЧШАЯ НЕ ТО ЧТО ВАША ПИЗДУНКА-ФАНТАСТКА ИРА.
    так что завалите ебла)
    а если хотите поговорить на эту тему, жду в лс.
    С ув. Виктория Фомина.
    Маша: Не бушуй, мала:*
    #
    Написал аноним
  27. +1
    тебе Іра кинула, бо ти тупа пизда. а без неї ти ніщо
    Маша: Аахаххаахахха, хочете відкрию таємницю?) Кинула її я)
    І без неї я якраз ЩОСЬ, а вона тупа сука, яка пиздить за очима і розводе сплєєєєєєтні.
    #
    Написал аноним
  28. +1
    love youu:**
    Маша: Хтоооо ти?)))))) няняня:*
    #
    Написал аноним
  29. +1
    Та хороша вона!
    Маша: ага. Коли сплю зубами до стіни
    #
    Написал аноним
  30. +1
    курка общіпана :3
    Маша: ооо, уже краще, продовжуйте
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Маша Гордиенко
  3. По рейтингу
По рейтингу