Где ты находишь этих жополизов, что задают вопросы в стиле "Ты никогда не боялась быть ослеплена собственной красотой?=)", или у это у вас способ любезничать между подружками?
Хелен: хахахахахаха) бляха! Я сама не знаю. В шокові)
Та ні, з подружками я спілкуюсь *трішки* по іншому) :DD, тобто взагалі навпаки. Від тих курок я тільки в снах своїх рожевих можу такі "сопельки" почути.
Хелен: Чудово провела ці вихідні) погуляла з друзями, відпочила на природі, як і хотіла)
Навіть те, що в кінці-кінців траванулась і пролежала 2 дні після цього з температурою - не зіпсувало мені настрою)
скільки в тебе було хлопців? ти постійно з кимось новим і таке відчуття шо ти нікого не любиш крім себе.
Хелен: Їх було не так багато, як ти думаєш. А щодо того, що я люблю себе - то це правда. Я вважаю, щоб тебе поважали і любили потрібно перш за все самій себе любить.
просто мій**
Та ні, з подружками я спілкуюсь *трішки* по іншому) :DD, тобто взагалі навпаки. Від тих курок я тільки в снах своїх рожевих можу такі "сопельки" почути.
Та в тебе прямо скрізь свої вуші і очі. Мені стає страшно.
Навіть те, що в кінці-кінців траванулась і пролежала 2 дні після цього з температурою - не зіпсувало мені настрою)
Мені подобається)
Но ты меня не замечаеш, ты просто играеш со всеми((
хаха)