Ото ж даруйте тепло і світло
людям,адже такі дрібниці все одно
зоставляють маленького,але такого важливого світлячка у серці.Бо тільки
знаючи що ти комусь потрібен,знаючи що ти залишив приємний слід у чиїсь
душі...можна відчути себе по справжньому щасливим
Трошки щастя б? - Ні дякую...
| Комментариев: 2
- Показаны негативные комментарии. Показать только
- позитивные,
- нейтральные,
- все.
- Сортировать по рейтингу.
- Комментариев нет...
Новых комментариев: 0
