Сама вигадала
ілюстрації
Не шукаю себе у
виправданні
На тій осінній
станції
Я подумки клялась
в коханні
В своїй омані
зруйнувалась
Нічого не було
не має
Знов глибоко помилялась,
І це мене вбиває
Тішилась кожній
миті
(фальшивому
моменту)
У викревленому
світі
У тіні твого
силуету
Сприймай мене,їж,або знову бувай.Якщо любов гріх-тоді дорога мені в Рай
Ти ніби кружляєш як метеор, поки земне тяжіння несплутає тебе з іншими небесними тілами і неприхистить.
Буває, так
і хочеться сказати людині:»Ей ти! Так ти!,загорни мені будь-ласка із собою цей ласий шматочок твого
інтелектуального сарказму,присип це спеціями неслухняності,та вкрий усе це ароматами свого волосся,травяного чаю
з екстрактом ромашки.
Усі люди мають точку старту,час відліку який починаєжться з народження,або ж умовно позначається у видозмінених подіях які щось для них означають. Я загубилась,немає мені місця ,ніби час пропливає повз мене і весь світ захолов довкола.Та коли я доторкаюсь до себе,помічаю що я давно замерзла.Боже як мені холодно.Я за
"Записки дурника"
1. Якщо ти чесний із людьми,це ще не означає,що вони чесні з тобою
2. Талановитих багато,ресурсів мало
І кат і герой одночасно?)
Ніхто не готовий
до зустрічі із звіром що живе в тобі,навіть й ти сам.
Ти знаєш це
відчуття, коли усі клітини твого тіла втрачають себе.Коли вилізають назовні усі
павутини сьогодення.
Я ж невзмозі стримувати це в собі.І я буду ображатися на весь світ,адже я дуже важлива індичка.Зачекай
мені подобається така моя сторона
Я повішу собі на лоб табличку « Обережно,зла індичка»
і нехай тільки хтось спробує її не помітити ! Я настільки вбога, що не можу
знайти в собі краплю великодушності щоб пробачити , краплю самоіронії - щоб
посміятися , краплю щедрості - щоб не помітити , краплю мудрості - щоб не
образиись, краплину любові - щоб прийняти.Я буду вплутувати у свій біль інших...але для чого?)
Ото ж даруйте тепло і світло
людям,адже такі дрібниці все одно
зоставляють маленького,але такого важливого світлячка у серці.Бо тільки
знаючи що ти комусь потрібен,знаючи що ти залишив приємний слід у чиїсь
душі...можна відчути себе по справжньому щасливим
Менше очікуєш-менше розчарувань
Ніколи не треба
давати надії.Надії на хороше
майбутнє іншим людям, коли сам не впевнений в тому, що ти готовий бути частиною
цього
