Усі люди мають точку старту,час відліку який починаєжться з народження,або ж умовно позначається у видозмінених подіях які щось для них означають. Я загубилась,немає мені місця ,ніби час пропливає повз мене і весь світ захолов довкола.Та коли я доторкаюсь до себе,помічаю що я давно замерзла.Боже як мені холодно.Я залишилась десь там,на пероні .Дівчинка бачила як нікчемний шмат заліза рушав без неї,вона розуміла, що більш його неповернути. Чи віриш чи ні,коли час здається таким довгим,ми тупцюємо навкруги світу,але він нас не помічає,не забирає в свої обійми змін.Вона все ще дивилась як шмат заліза відбирав від неї частну життя.Ти віриш чи ні? я назавжди залишилась на цій пероні.Дівчинка бігла ,спотикалась ,намагалась наздогнати потяг,але він рушив швидче ніж вона. Я проживала багато історій,відтягувала як ризину,аби подалі рушити з цієї колії.Чим більше я хотіла забути минуле,тим більш воно нагадувала про себе .Всіляко намагалась покінчити із цією дівчинкою,усе що ти колись любив,усе усе я знищила.тільки б не повертатися назад....тільки для того що б зрушити з колії
- Показаны все комментарии. Показать только
- позитивные,
- нейтральные,
- негативные.
- Сортировать по рейтингу.
- Комментариев нет...
Новых комментариев: 0
