І кат і герой одночасно?)

Ніхто не готовий
до зустрічі із звіром що живе в тобі,навіть й ти сам.

   Ти знаєш це
відчуття, коли усі клітини твого тіла втрачають себе.Коли вилізають назовні усі
павутини сьогодення.

Я ж невзмозі стримувати це в собі.І я буду ображатися на весь світ,адже я дуже важлива індичка.Зачекай
мені подобається така моя сторона

Я повішу собі на лоб табличку « Обережно,зла індичка»
і нехай тільки хтось спробує її не помітити ! Я настільки вбога, що не можу
знайти в собі краплю великодушності щоб пробачити , краплю самоіронії - щоб
посміятися , краплю щедрості - щоб не помітити , краплю мудрості - щоб не
образиись, краплину любові - щоб прийняти.Я буду вплутувати у свій біль інших...але для чого?)



 

nektome.blog https://nektome.blog/ +7 (927) 2893774
| Комментариев: 0
    Новых комментариев: 0
  1. Комментариев нет...
  1. nektome.blog
  2. Влада Маринчук
  3. Блог
  4. І кат і герой одночасно?)
  5. Негативные комментарии
Негативные комментарии