- Показаны все комментарии. Показать только
- позитивные,
- нейтральные,
- негативные.
- Сортировать по дате.
-
симпатична+2Вероніка: дякуськи))))*#Написал аноним
-
Симпатюля)+1Вероніка: ой да ладно)))))засмущав(ла).....#Написал аноним
-
люблю тебе мала+1Вероніка: я тя тож)))а кто это?#Написал аноним
-
я в тебе е в друзях. козочка+1Вероніка: це вконтакті!!! А тут???#Написал аноним
-
ммм.прогулка до парку i назад)))ну думаю ти догадалась))+1Вероніка: хіхі) добався в друзі козлик)))*#Написал аноним
-
хорошенька. няшка и сама найкраща...Але менi, все одно подобалась коли ти з чолкою була+1Вероніка: спасіб) а если не секрет це хто?#Написал аноним
-
хороший характер !)+1Вероніка: спасібочки)))))#Написал аноним
-
нормальна дівка)+1Вероніка: спасібки)))))*#Написал аноним
-
Нейтральне.+1Вероніка: мне пох))))но всеравно спасиб)))#Написал аноним
Новых комментариев: 0
