Новых комментариев: 0
  1. +1
    Симпатюля)
    Вероніка: ой да ладно)))))засмущав(ла).....
    #
    Написал аноним
  2. +1
    люблю тебе мала
    Вероніка: я тя тож)))а кто это?
    #
    Написал аноним
  3. +1
    я в тебе е в друзях. козочка
    Вероніка: це вконтакті!!! А тут???
    #
    Написал аноним
  4. +1
    ммм.прогулка до парку i назад)))ну думаю ти догадалась))
    Вероніка: хіхі) добався в друзі козлик)))*
    #
    Написал аноним
  5. +1
    хорошенька. няшка и сама найкраща...Але менi, все одно подобалась коли ти з чолкою була
    Вероніка: спасіб) а если не секрет це хто?
    #
    Написал аноним
  6. +1
    хороший характер !)
    Вероніка: спасібочки)))))
    #
    Написал аноним
  7. +2
    симпатична
    Вероніка: дякуськи))))*
    #
    Написал аноним
  8. +1
    нормальна дівка)
    Вероніка: спасібки)))))*
    #
    Написал аноним
  9. +1
    Нейтральне.
    Вероніка: мне пох))))но всеравно спасиб)))
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Вероніка Миронюк
  3. Негативные комментарии
Негативные комментарии