logo href
Анонимность позволяет размещать информацию в открытом, сыром виде!
Войти
Зарегистрироваться
Текстовый чат
Голосовой чат
Блогозаписи
Мнения о личности [10]
Личный блог
Фотографии
позитивное
негативное
нейтральное
Показаны все комментарии. Показать только
позитивные
,
нейтральные
,
негативные
.
Сортировать по
рейтингу
.
Новых комментариев:
0
0
Вікулічка,я тебе просто обожнюю за несамовитий позитивний характер,чисту добру душу і незрівнянну чарівність*
#
Написал аноним
23 июня 2011
+2
Вікуся ти дуже класна...ти моя сама найкраща пОдружка...люблю тебЕ...=*
Віка:
І я тебе Іннусь люблю...=*
#
Написал аноним
30 апреля 2011
+2
позитив і шераз
Віка:
хДддД..=)
#
Написал аноним
30 апреля 2011
+3
Вікуська шо про тебе можна думати
Ти є позетивна дівчина,весела,красива,симпатичка)
Люблю тебе як Best друга...
Віка:
спасибі...вельми вдячна за таку думку..=)*
#
Написал аноним
30 апреля 2011
+4
Прікольна,весела подруга!!)))))
Так тримати=*
Віка:
спасибі..=**
#
Написал аноним
30 апреля 2011
+3
може той збочений воробйов ??*чмоке-чмоке*
Віка:
хех...та то він))
#
Написал аноним
30 апреля 2011
+3
гарна маленька дівчинка )) симпатична і прікольна __)))) но як зайде шось в голову то Ппц )):DD:DD
Віка:
цікаво хто це написав?? :DDDD
#
Написал аноним
30 апреля 2011
+1
ти прекрасна я тебе люблю хочу зустрічатися але ти кажеш завжди нє просто нема слів я ка ти дівчина гарна класний характер
Віка:
Ой...не починай знов..=)
#
Написал аноним
30 апреля 2011
+3
Віка це дуже прикольний друг, з яким пожна кльово поговорити...
Віка:
спасибі..дуже приємно*
#
Написал аноним
30 апреля 2011
+5
Вікуся це людина просто чудо бестова подруга))) любаю)))
Віка:
пасябки*....люблю))
#
Написал аноним
30 апреля 2011
nektome.blog
Віка Дубина
Віка Дубина
Ти є позетивна дівчина,весела,красива,симпатичка)
Люблю тебе як Best друга...
Так тримати=*