Жизнь прекрасна!!
Так, я така. Буду посміхатися, коли течуть сльози. Образити мене нескладно. Гримаю дверима і повертаюся. Часто мрію. Всім довіряю. Багато роблю дурниць. Рідко закохуюся, але довго люблю. Тікаю від минулого, але завжди про нього думаю.
| Комментариев: 0 | Перейти в пост>
