| Комментариев: 0 | Перейти в пост>
:-)
Важливо не те, що ми бачимо.
Куди важливіше те, що ми відчуваємо.
Тільки відчуте і пережите ніколи не забувається, це і є основна складова спогадів...
| Комментариев: 0 | Перейти в пост>
