Влад. Мені справді подобається як ти знімаеш, в тебе справді є талант, особливо в жанрі комедії. Його потрібно розвивати, адже, з роками він тільки відточується. Бажаю тобі успіхів, натхнення а що саме головне насправді хороших друзів томущо їх багато не буває... з тебе хороший актор от тільки над мовою треба попрацювати, поставити голос і тоді взагалі конкурентів немає! Багато хто вважає що ти гордість нашого міста!
ну з тобою не дуже знайома.тільки кілька раз переписувались , але ти скав приємні враження)
а ще робиш хороші відео,удачі в цій сфері.
негативних рис можливо ти і маєш, але поки що про них сказати нічого не можуууу/
в загальному ти нормальний , чьоткий такий собі парніша)
Крутий чувак та і все :D
Відео так і пре позитивом.
Дуже подобається.
З нетерпінням кожне відео чекаю ;)
Успіху тобі в цій сфері)
Відео у Влада на ура =)
а ще робиш хороші відео,удачі в цій сфері.
негативних рис можливо ти і маєш, але поки що про них сказати нічого не можуууу/
в загальному ти нормальний , чьоткий такий собі парніша)
і не переживай за поразки....
знай ти все рівно виграєш:)